جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان در هفته بسیج - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان در هفته بسیج

برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان در هفته بسیج

 

همزمان با چلمین سالروز صدور فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در خصوص تشکیل نهاد مقدس بسیج که درطول حیات پربرکت خود منشاء خدمات عظیمی در حوزه های مختلف بوده است رسانه استانی ویژه برنامه هایی را آماده پخش نموده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، معاونت سیمای مرکز در ویژه برنامه " شجره طیبه" که در 7 برنامه 25 دقیقه ای تولید شده، یاد و خاطره رشادت‌ها و ایثارگری‌های بسیجیان پیشکسوت هشت سال دفاع‌مقدس را گرامی داشته و به معرفی نسل حاضر بسیج و فعالان علمی و نخبگان بسیجی می پردازد .

مصاحبه با اقشارمختلف بسیج ، گزارش فعالیت های بسیج در شهرستان ها ، کلام امام و رهبری با موضوع فرهنگ بسیج، حضور شاعران بسیجی در برنامه، معرفی کتب مرتبط با بسیج و مصاحبه با فعالان بسیج ، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و .... از آیتم های مختلف این برنامه می باشد.

جنگ شبانه شبکه اشراق با عنوان گجه لر هم به مناسبت آغاز هفته بسیج به شکل ویژه به از تاریخ 30آبان  به مدت یک هفته از ساعت 20:45 تا 22 به صورت ویژه به این مناسبت می پردازد.

گفتگوی صمیمانه با بسیجیان فعال در حوزه های علمی و فرهنگی، سرود ها و وله های مرتبط با فرهنگ بسیج، مصاحبه مردمی، بسیج و رونق تولید و .... از آیتمهای این برنامه است.

سایر برنامه‌های زنده وتولیدی سیما هم  به فراخور موضوع به دو مناسبت مهم خواهند پرداخت.

همچنین تامین و پخش سیما هم 7 فیلم بلند سینمایی با موضوع بسیج، مستند سازندگی بسیج، بیانات رهبر معظم انقلاب در قالب برنامه امین امت و پخش سرود و نماهنگ را تقدیم بینندگان شبکه اشراق خواهد کرد.

معاونت صدا هم به مدت یک هفته با ویژه برنامه تلفیقی« عشق مدرسه سی» با شنوندگان رادیو زنجان همراه خواهد بود.

این ویژه برنامه هر روز از ساعت 18 الی19 بصورت زنده، با تشریح فعالیت های علمی ، فرهنگی و جهادی بسیج، بسیج و رونق تولید ملی، گزارش مردمی و اعلام برنامه های هفته بسیج توسط معاونت فرهنگی سپاه همراه شنوندگان خواهد بود.

برنامه مدرسه عشق هم از ساعت12و30دقیقه روز دوشنبه 4آذرماه بمدت30دقیقه به بررسی فلسفه تشکیل نهاد بسیج و برکات آن در تاریخ انقلاب می پردازد.

سایر یرنامه های رادیو زنجان مانند سلام زنجان، خانواده، جوان، بیزم ایوان، نمایش های ویژه و ... با موضوع بسیج و هفته وحدت شنوندگان را همراهی خواهندکرد.

معاونت اطلاعات و اخبار مرکز در قالب 2گزارش ویژه خبری، 2گفتگوی خبری زنده، پوشش 60رویداد هفته بسیج در تمام نقاط استان، پوشش خبری رزمایش الی بیت المقدس در شهرستانهای خدابنده و طارم، پوشش خبری گلباران مزار شهدای استان و50خبر ارسالی به خبرگزاری صداو سیما، رویدادهای خبری هفته بسیج را منعکس خواهد نمود.

معاونت فضای مجازی مرکز نیز در کنار سایر معاونتهای تولیدی با تولید7ویدئوی کوتاه با موضوع بسیج، 2مورد پوستر، اینفوگرافیک و10مورد نماهنگ به استقبال هفته بسیج خواهد رفت.