جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در هفته دولت تشریح شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در هفته دولت تشریح شد

برنامه های صدا و سیمای مرکز سمنان در هفته دولت تشریح شد

 

همزمان با هفته دولت دستاوردهای نظام و عملکرد دولت در استان در برنامه های مختلف صدا و سیمای مرکز سمنان  تشریح خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان گروه هاي مختلف برنامه ساز، خدمات و عملكرد دولت را در بخش هاي مختلف در هفته دولت به آگاهي مردم استان می رسانند.

صدای مرکز سمنان با برنامه "بی واسطه" در این هفته با برقراری ارتباط زنده تلفنی با مدیران کل دستگاه های اجرایی استان به بیان عملکرد دولت در بخش های اقتصاد مقاومتی،  ظرفیتهای مختلف شهرستانها و پروژه های قابل افتتاح می پردازد.

همچنین برنامه صبحگاهی" صبح بخیر قومس" هر روز با برقراری ارتباط تلفنی با دبیر شورای اطلاع رسانی استان به سفر استاندار محترم به شهرستان های استان در این هفته و معرفی پروژه های قابل افتتاح و بیان عملکرد دستگاه ها از طریق ارتباط تلفنی با مسئولین استان می پردازد.  

در برنامه شبانه "شبهای نقره ای" هم فرمانداران محترم شهرستان های استان، فعالیت های دولت و دستاوردهای نظام  را در استان تبیین خواهند کرد.

توسعه اقتصادی استان نیز در برنامه" استان، اقتصاد، توسعه" مورد بررسی قرار خواهد گرفت و همچنین در برنامه های

 " تازه شو، شمیم ولایت و زندگی سلام" نیز خدمات دولت و دستاورد های نظام در استان بیان خواهد شد.

برنامه زنده " فصل نشاط" هم در این هفته هر روز از ساعت 18 الی 20 از پارک شقایق سمنان، محل برگزاری بزرگترین نمایشگاه فرهنگی، ورزشی و اجتماعی استان به مناسبت هفته دولت به روی آنتن می رود.

سیمای مرکز سمنان هم با ویژه برنامه زنده صبح گاهی " یه صبح تازه" از ساعت  7:30 الی 8:30 در ایام هفته دولت با دعوت از مدیران کل دستگاه های مختلف استان به تبیین خدمات دولت در استان می پردازد.

"پرسمان هفته" و "در شهر" هم با حضور مسئولان، عملکرد دولت در بخشهای اقتصادی ، عمرانی ، فرهنگی و ... را در استان بیان می کند.

اقدامات معاونت فضای مجازی مرکز سمنان  نیز در هفته دولت بدین شرح می باشد:

 ایجاد صفحه ای در سایت مرکز جهت اطلاع رسانی و انتشار فعالیت های صدا و سیمای مرکز سمنان و همچنین اخبار مربوط به برنامه های هفته دولت در استان،انتشار تولیدات این معاونت با موضوع دستاوردهای انقلاب در قالبهای مختلف ( مستند، اینفوگرافی و ...) در فضای مجازی، تولید و انتشار  پوستر، عکس، عکس نوشت و... با موضوع خدمات و برنامه های دولت در هفته دولت در استان در فضای مجازی، انتشار برنامه های رادیویی، تلویزیونی و خبر شبکه سمنان با موضوع دستاوردهای انقلاب در استان و رونق تولید.

همچنین تهیه و پخش خبر و گزارش خبری از افتتاح طرح ها و اقدامات دولت در استان سمنان از فعالیت های حوزه خبر مرکز سمنان در هفته دولت می باشد