سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰

برنامه های صدا و سیمای مرکز قزوین در هفته دفاع مقدس - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های صدا و سیمای مرکز قزوین در هفته دفاع مقدس

برنامه های صدا و سیمای مرکز قزوین در هفته دفاع مقدس

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین از تهیه و پخش ویژه برنامه های متنوعی، همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.

سعید انبارلوئی گفت: سیمای مرکز قزوین در «هفت شهر عشق» رشادت های دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس را به تصویر می کشد.

این برنامه تلویزیونی در بخش های مختلف به حضور رزمندگان استان قزوین در جبهه های حق علیه باطل و همچنین صبر و مقاومت خانواده ها در دوران دفاع مقدس خواهد پرداخت.

وی افزود: برنامه تلویزیونی «هفت شهر عشق» می کوشد ضمن گفتگو با خانواده شهداء شاخص جنگ تحمیلی، شهدای مدافعان حرم و فرماندهان دوران دفاع مقدس همراه با نمایش تصاویر و خاطرات ایشان ، ارتباطی مستمر میان مخاطبان با مفاهیم این دوران بوجود آورد. از مهم ترین بخش های این برنامه می توان به «آبروی محله»پخش گزارش هایی از کوچه هایی با نام شهداء،«نوای خاطره» پخش نواهایی با موضوع دفاع مقدس و پخش عزاداری های رزمندگان هنگام محرم در جبهه ها اشاره کرد.

مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین اظهار داشت: «هفت شهر عشق» در فضایی باز و میدان شکل ، با دکوری بر گرفته از دوران جنگ تحمیلی که شامل سنگر و خاکریز است همراه با ادوات زرهی و جنگی اجرا می گردد.

برنامه تلویزیونی «هفت شهر عشق» به تهیه کنندگی اسماعیل صادقی هرشب بصورت زنده از یکم تا هفتم مهرماه به مدت هفتاد دقیقه ساعت 21 از شبکه قزوین پخش می شود.

انبارلویی با اشاره به برنامه های صدای مرکز قزوین در هفته دفاع مقدس افزود: ویژه برنامه رادیویی «نشانی» به همین مناسبت از رادیو قزوین پخش می شود.

برنامه رادیویی «نشانی» در بخش های مختلفی همچون «پشت خاکریز» به گفتگوی صمیمی و خودمانی با تعدادی از رزمنده های سال های دفاع مقدس می پردازد.

وی افزود: تهیه گزارش از مکان های خاطره انگیز مردم شهر قزوین از سال های دفاع مقدس در گذشته و امروز مثل امامزاده حسین، ثپه نور الشهداء و ...، گفتگو با مسئولین کمیته های کنگره 3000 شهید استان،اطلاع رسانی از برنامه های پیش بینی شده برای هفته دفاع مقدس و بخش نمایشی با موضوع بیان گوشه هایی از خاطرات شهداء، رزمندگان و آزادگان قزوینی از بخش های مهمی است که در برنامه رادیویی «نشانی» به آن پرداخته می شود.

برنامه رادیویی «نشانی» به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا از سی و یکم شهریور به مدت 90 دقیقه از ساعت 18:45 تا 20:15 روی آنتن رادیو قزوین می رود.