سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

برنامه های صدا و سیمای مرکز لرستان در یوم الله 9 دی - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های صدا و سیمای مرکز لرستان در یوم الله 9 دی

برنامه های صدا و سیمای مرکز لرستان در یوم الله 9 دی

 

صدا و سیمای مرکز لرستان با تهیه و پخش  برنامه هایی یوم الله 9 دی روز بصیرت را گرامی داشته و در سالروز این حماسه بزرگ همگام با مردم ولایتمدار لرستان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی مرکز لرستان ، شبکه افلاک لرستان با پخش برنامه زنده تلویزیونی "سرچراغ" از دو روز قبل به تحلیل و تبیین این حماسه بزرگ مردمی خواهد پرداخت . این برنامه  به تهیه کنندگی مهدی رحیمی ساعت 18 تا 19 از شبکه افلاک پخش می شود. برنامه زنده شبانه" وایک" به مدت 70 دقیقه  از ساعت 21 تا 22:10 با حضور کارشناسان به موضوع یوم الله 9 دی خواهد پرداخت. همچنین برنامه های خانواده و کودک هم با پخش برنامه هایی این روز را گرامی می دارند.پخش موسیقی تصویر ، مستند های گرم ترین روز زمستان، اتحاد شوم، کاک سلیم و برادران، فیلم های سینمایی ابابیل و فاصلة کانونی و نماهنگ هایی از حضور مردم همچنین بیانات مقام معظم رهبری(مدظله) از یک هفته قبل از حماسه 9 دی هر روز 2 مورد از شبکه افلاک پخش می شود.   ارتقای سطح آگاهی و هوشیاری  مردم در مقابل فتنه هاو توطئه های جدید استکبار و همچنین تحلیل  پیام  روز 9 دی  با محوریت حضور مردم و تاکیدات مقام معظم رهبری از اهداف این برنامه هاست . سیمای مرکز لرستان  مراسم  روز 9 دی  در خرم آباد و سایر شهرستانهای استان را پوشش خواهد داد.

صدای مرکز لرستان هم با  پخش برنامه "دولتسرا " در روز 9 دی به صورت زنده به مدت 120 دقیقه   مراسم این روز را پخش خواهد کرد . این برنامه با مباحث کارشناسی  به بررسی نقش مقام معظم رهبری و بصیرت مردم در خلق حماسه 9 دی می پردازد. برنامه های رادیویی صبحگاهی «سلام لرستان به مدت 60 دقیقه» ایواره تو وخیر 75 دقیقه  و کوچه باغ جوانی به مدت 45 دقیقه  نیز در روز 9 دی  همراه با مردم خواهند بود .

پخش نمایش چهار قسمتی «بصیرت» ویژه فتنة88، پخش 16 مورد از برنامة «نسیم مهر» شامل بیانات مقام معظم رهبری دربارة فتنة. برگزاری 4 مورد «ارتباط زنده بین مراکز صدای استان ها» با موضوع فتنة 88 و رویداد مهم حماسة 9 دی، از دیگر اقدامات صدای مرکز لرستان برای بزرگداشت یوم الله 9 دی می باشد.

خبر مرکز لرستان  با اختصاص یک برنامة میزگرد «گفتگوی ویژة خبری» به مدت 40 دقیقه در تاریخ 96/10/5 با vcموضوع حماسه 9 دی و فتنة 88 به منظور تبیین زوایای پیدا و پنهان این رویداد و اهمیت آن، تولید« پنج مورد

 » با موضوع های ارتباط فتنه با آمریکا و اسرائیل، نقش مردم ولایت و رهبری در خنثی  سازی فتنه، پوشش خبری مراسم 9 دی در سراسر استان لرستان در قالب حداقل 10 مورد خبر مکتوب و تصویری. ارسال اخبار و گزارش های تصویری این رویداد برای شبکه های سراسری. بارگذاری «تفسیرهای تحلیلی و اقناعی»، دربارة چگونگی شکل گیری فتنة 88 و روند حضور مردم و سرانجام حماسة 9 دی در سایت و کانال خبرگزاری مرکز لرستان. نیز از دیگر اقدامات خبر مرکز لرستان خواهد بود..

معاونت فضای مجازی مرکزهم ضمن اطلاع رسانی در مورد تولیدات صدا،سیما و خبر،  فایل های صوتی و تصویری از پیام های مقام معظم رهبری  با موضوع 9 دی ، آوا ها و نواها و اینفوگرافیک 9 دی را پخش خواهد کرد.