سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

برنامه های صدا و سیمای مرکز کیش ویژه 9 دی - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های صدا و سیمای مرکز کیش ویژه 9 دی

برنامه های صدا و سیمای مرکز کیش ویژه 9 دی

 

صدا و سیمای مرکز کیش به مناسبت سالروز حماسه نهم دی برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش ، « حماسه بصیرت» عنوان برنامه تلویزیونی ویژه 9 دی است که در این روز به مدت 50 دقیقه از سیمای کیش پخش خواهد شد.

پخش گزارش مستند های وقایع 88 در کیش ، حضور کارشناسان و مهمانان در راستای تبین بصیرت افزایی در بین اقشار جامعه به ویژه جوانان  و تحلیل جریانات فتنه و نحوه شکل گیری و  خنثی سازی توطئه های اتاق فکر دشمنان که در صدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خارج از مرزها بودند ، پخش کلیپ های حماسی ، پخش تصاویر مربوط به فتنه 88 و  گزارش مردمی بیان دیدگاه های مختلف در خصوص بصیرت در حال حاضر از بخش های مختلف این برنامه است. این برنامه به تهیه کنندگی علی قنواتی و کارگردانی مهسا طبیب تهیه و پخش می شود.

حوزه سیما همچنین برنامه شب های جزیره را به صورت زنده به مدت 50 دقیقه با محوریت 9 دی . کیش و زندگی را به صورت زنده به مدت 10 دقیقه  . « در جزیره » را به صورت گزارشی به مدت 15 دقیقه ، مستند حماسه بصیرت تولید مرکز کیش را به مدت 20 دقیقه و پوشش مراسم  سخنرانی 9 دی را به مدت 20 دقیقه برای مخاطبان خود پخش می نماید.

« راه روشن » عنوان برنامه رادیویی است که در روز 9 دی به مدت 30 دقیقه از رادیو کیش پخش می گردد. این برنامه که با حضور کارشناسان تولید و پخش خواهد شد شامل بخش هایی از جمله تبیین و بررسی ابعاد 9 دی ، پوشش اجتماع مردم جزیره ، کلام رهبر، پخس موسیقی با کلام مرتبط با موضوع ، گزارش های مردمی و ... می باشد.

همچنین برنامه روتین رادیویی امروز کیش نیز در این روز به موضوع 9 دی اختصاص دارد.