سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

برنامه های مرکز خراسان شمالی در نکوداشت آیت ا... مهمان نواز - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های مرکز خراسان شمالی در نکوداشت آیت ا... مهمان نواز

احمد مهدوی مدیرکل صدا و سیمای استان ضمن ارج نهادن بر نیم قرن تلاش خالصانه آیت ا... مهمان نواز در راه دین و انقلاب اسلامی گفت: در این مورد رسانه استانی صدا و سیما، برنامه های ویژه ای تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان شمالی؛ وی تهیه کتابی با عنوان « آیت ا... مهمان نواز و خدمات تحسین برانگیز» به قلم مرتضی قنبرآبادی از پژوهشگران واحد آموزش و پژوهش صدا و سیمای خراسان شمالی را از جمله این اقدامات دانست و افزود: این مجلد 150 صفحه ای به همت انتشارات بیژن یورد شهرستان بجنورد تحت چاپ و انتشار قرار گرفته است.

احمد مهدوی، تهیه و تولید نماهنگ پنج دقیقه ای در خصوص آیت ا... مهمان نواز، تهیه آیتم گزارشی از اقشار مختلف مردم در مورد خصوصیات و ویژگی های اخلاقی و رفتاری حاج آقای مهمان نواز، کلید خوردن تهیه مستند تلویزیونی با عنوان «آیت ا... مهمان نواز » در سیمای استان و همچنین انعکاس مراسم نکوداشت ایشان در برنامه تلویزیونی شب های اترک را از اقدامات معاونت سیمای شبکه استانی اترک برشمرد.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی از تهیه آنونس ویژه ای به مدت دو دقیقه و پنجاه و هفت ثانیه برای مراسم نکوداشت آیت ا... مهمان نواز خبر داد و افزود: پوشش برنامه نکوداشت ایشان به صورت زنده و همچنین ارتباط گزارشگران مستقر در برنامه با صدا ی شبکه اترک از دیگر فعالیت های رسانه استانی برای گرامیداشت آیت ا... مهمان نواز است.

alt