جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

برنامه های ویژه صدای خراسان رضوی در اعیاد شعبانیه - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های ویژه صدای خراسان رضوی در اعیاد شعبانیه

برنامه های ویژه صدای خراسان رضوی در اعیاد شعبانیه

برنامه های ویژه صدای خراسان رضوی در اعیاد شعبانیه

رادیو مشهد برنامه های ویژه ای برای سالروز فتح خرمشهر و اعیاد شعبانیه دارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی دکتر صنعتی معاون صدای مرکز گفت: در سوم خرداد همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر در سال 61، از ده برنامه فاخر 30 دقیقه ای در قالب ساخت Mc ( که حاوی بسته های پیامی – آگاه سازی است ) رونمایی می شود.

وی گفت: این برنامه ها به مدت یک هفته پخش می شود که آغاز آن از ساعت 11 روز سوم خرداد است.

معاون صدای مرکز خراسان رضوی با اشاره به رویکرد تغییر در کنداکتور و محتوای برنامه ها در دوره جدید فعالیت رادیو افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، توجه به شخصیت های فرهنگی و مذهبی همچنین چهره های شاخص دوران دفاع مقدس و فتح خرمشهر، خانواده های شاهد و سبک زندگی ارزش مدار و ... از جمله بخش های ویژه برنامه های مناسبتی در قالب جدید است.

دکتر صنعتی گفت: بخش اعظمی از رادیو زائر که از ساعت 11 هر روز تا ساعت 13 پخش می شود در این ایام به طور ویژه تهیه و پخش می شود که ارتباط زنده رادیویی با مراکز آبادان و مناطق عملیاتی نیز در کنداکتور برنامه ها گنجانده شده است.

معاون صدای خراسان رضوی ارزیابی دقیق برنامه های گذشته را نخستین گام رویکرد نوین رادیو به محتوا دانست و تصریح کرد: تغییر در ساختار برنامه سازی و محتوای چابک، غنی و پیگیر در این مسیر بسیار مهم است چرا که ما به رادیویی فکر می کنیم که اصالت در محتوا و توجه به ارزشها و مواریث فرهنگی در عموم برنامه های مخاطب محور که پیرامون زندگی مردم و بررسی مشکلات عدیده آنان تهیه می شود به طور شاخص دیده شود. وی گفت: به شکرانه مجاورت بارگاه ملکوتی ثامن الحجج (ع) توجه به شخصیت های مذهبی و بین المللی در علوم و رشته های مختلف علوم قرآنی، شهدا، فرهنگ ایثار و شهادت، مشاهیر استانی و بعضاً بین المللی از یک سو و از سویی دیگر نگرش کاربردی، پیگیر و پاسخگو به مردم درخصوص بسیاری از معضلات اجتماعی نظیر مصرف، قاچاق کالا، آسیب های اجتماعی، آموزش عمومی و ... در دستور کار صدای مرکز خراسان رضوی خواهد بود.