جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

برنامه های 33 شبکه تلویزیونی برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا - صفحه محتوایی خبر

 

 

برنامه های 33 شبکه تلویزیونی برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا

برنامه های 33 شبکه تلویزیونی برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا

 

33 شبکه تلویزیونی در استانها و شهرستان های کشور برنامه های مختلفی را برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از سال گذشته آغاز کرده اند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها این شبکه های تلویزیونی از طریق برنامه های مختلف خود در استان ها از 23 بهمن ماه 95 تا 27 فروردین ماه امسال 264 برنامه به مدت 14 هزار و 322 دقیقه برنامه تهیه و پخش کرده اند. همچین در این مدت 891 آیتم برنامه در برنامه های مختلف این شبکه ها به مدت 11 هزار و 616 دقیقه روانه آنتن شده است.

شبکه های تلویزیونی استان ها از 28 فروردین تا 17 اردیبهشت در سال جاری نیز 396 ویژه برنامه به مدت 48 هزار و 750 دقیقه برنامه و 1650 آیتم به مدت 15 هزار و 510 دقیقه تهیه، تولید و پخش کرده اند.

این شبکه ها از 18 اردیبهشت نیز 396 برنامه به مدت 28هزار و 380 دقیقه و 2هزار و 150 آیتم به مدت 23 هزار و 760 دقیقه برنامه تهیه، تولید و پخش کرده اند. تامین مرکز سیمای استان ها نیز با تامین 189 برنامه به مدت 2 هزار و 356 دقیقه برنامه تلاش کرده است فضای انتخاباتی متفاوتی را در شبکه های استانی سراسر کشور رقم بزند.

البته نباید فراموش کرد که در این مدت شبکه های تلویزیونی استان ها با تمامی شبکه های سراسری سیما، خبری و برون مرزی ارتباط های گسترده ای داشته و آمادگی استان را برای برگزاری باشکوه انتخابات به تصویر کشیده اند.

دعوت از نخبگان علمی، استفاده از شبکه های مجازی و پیام رسان ها، استفاده از اتوبوس انتخاباتی در شهرستان ها، طراحی مسابقه پیامکی و حضور تریبون آزاد در شهرستان ها و روستاها، تولید اینفوگرافی به زبان محلی، مسابقه پرتابل، طراحی دو ویژه برنامه با ساختار متفاوت. بر اساس تحلیل و رفتارشناسی مردم ، طراحی مسابقه باغ شرقی، بازخوانی قانون اساسی در قالب موشن گرافی، تهیه برنامه های انتخاباتی در قالب طنز (انتخاب شوراها)، دابسمش سرودهای ملی، استفاده از چهره های مختلف فرهنگی، هنری، سیاسی استان ها، راه اندازی صفحه ویژه انتخابات در سایت مراکز صدا و سیما،     تولید آیتم «شفاف بگو» و تاکسی خبر، ویژه برنامه برای رای اولی ها بخشی از فعالیت های شبکه های استانی صدا و سیما است.

گفتنی است برنامه های انتخاباتی شبکه های استانی سیما به شرح ذیل می باشد.

 

ویژه برنامه های انتخاباتی شبکه های استانی سیما

مرکز

نام برنامه

آبادان

ما ایرانی ها

آذربایجان شرقی

انتخاب

آذربایجان غربی

تجلی حضور

اردبیل

رای ملت

اصفهان

گفتگوی هفته

البرز

میزان

ایلام

تجلی حضور

بوشهر

دریای حضور

چهارمحال و بختیاری

بربام افتخار

خراسان جنوبی

گفتمان انتخاب

خراسان رضوی

فصل انتخاب

خراسان شمالی

شب های اترک بهارانه

خلیج فارس

برگزین

خوزستان

فردای ما

زنجان

انتخاب اصلح

سمنان

فرصت حضور

سیستان و بلوچستان

زمانی برای حضور

فارس

شکوه همدلی

قزوین

مسیر

قم

میزان

کردستان

په نچه مور

کرمان

همگام

کرمانشاه

فکری برای فردا

کهگیلویه و بویراحمد

گامی دیگر

کیش

اصلح

گلستان

50/12

گیلان

معیار

لرستان

انتخاب

مازندران

ویشار

مرکزی

تا اردیبهشت

مهاباد

به ره و مه بژاردن

همدان

انتخاب

یزد

تصمیم