سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

برند سازی توانمندی های گلستان روی آنتن شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

برند سازی توانمندی های گلستان روی آنتن شبکه شما

برند سازی توانمندی های گلستان روی آنتن شبکه شما

 

ظرفیت ها وتوانمندی های گلستان به صورت برند اختصاصی خود استان روی شبکه شما خواهند رفت .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیر کل صدا و سیمای گلستان در نشست مشترکی با مدیران شبکه ی شما ضمن خوش آمدگویی، از شبکه شما به عنوان شبکه ای مردمی وزین سازمان جمهوری اسلامی ایران یاد کرد.

بهرام عبدالحسینی در ادامه افزود: استان گلستان توانمندی ها و ظرفیت های بی شماری در بخش های مختلف از جمله بخش کشاورزی،  گردشگری و سلامت دارد.

وی افزود: صدا و سیمای مرکز گلستان و تهیه کنندگان این مرکز تا کنون برنامه هایی  مختلفی برای معرفی این ظرفیت ها ساخته اند، ولی این استان ظرفیت های بیشماری دارد که با تعامل بیشتر با شبکه شما می تواند این ظرفیت ها را به مردم دیگر استان ها معرفی کند .

وی اظهار داشت: این مرکز آمادگی هر گونه برنامه سازی در خصوص افق چشم انداز این شبکه را دارد و در این راستا آماده هم افزایی با تهیه کنندگان این شبکه است .

در ادامه مدیر شبکه شما، ضمن تشکر و قدردانی از برنامه سازان صدا و سیمای گلستان افزود: شبکه شما، شبکه ای است که به طور مستقیم زیر نظر معاونت امور استان ها فعالیت می کند ودرآنتن این شبکه برنامه های خاص و در خور توجه مردم روی آنتن می رود .

قاسمی اظهار داشت: سیاست این شبکه براین قرار گرفته است که برنامه های شاخص مراکز را روی آنتن ببرد  .

وی گفت: در همه مراکز به دنبال نماد وبرند قطب های هر استان برای معرفی به مردم  کشور هستیم هرچه مردم دیگرنقاط کشورازتوانمندی های درزمینه پزشکی، صنعتی و غیره مطلع شوند و به جای اینکه برای درمان به تهران مراجعه کنند به آن استانی که تخصص کافی در زمینه مود نیاز خود مراجعه و نیازشان برآورده می شود .

در ادامه مدیر شبکه شما عنوان کرد:  معرفی صنایع دستی وتولیدات روستاهای استان با همراهی مجری شبکه شما با مجری از استان گلستان از دیگر برنامه های این  شبکه در آینده نزدیک خواهد بود .

قاسمی گفت : در آینده نزدیک برنامه مشاعره بین 6 تا 10 استان برگزار می شود و بعد از مرحله استانی برگزیدگان در مرحله کشوری با هم رقابت خواهند کرد وتفاوت این برنامه اجرای آن در فضای باز ودر حضورمردم است وبرای اجرای بهتر این برنامه به همکاری وتعامل همه مراکز نیازداریم .

همچنین مدیران شبکه شما از قسمت های مختلف صدا وسیما گلستان از جمله استودیو پخش سیما ، استودیو خبر ، رادیو بازدید کرد.