جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

برکت شهر از زندگی آیت ا... زنجانی می گوید - صفحه محتوایی خبر

 

 

برکت شهر از زندگی آیت ا... زنجانی می گوید

مستند برکت شهر به  بررسی ابعاد شخصیت والای  حضرت آیت ا... زنجانی  اعم از  زندگی و فعالیت های علمی، اجتماعی، سیاسی و تأثیرگذاری اجتماعی خدمات ایشان در جامعه  می پردازد.

 این مستند با هدف ارتقاء آگاهی مخاطبان در 4 قسمت 25 دقیقه ای و در شبکه استانی سیمای خراسان رضوی تهیه شده است.

این مجموعه مستند شامل زندگی فردی و خانوادگی و مراحل تحصیل ایشان در شهرهای زنجان، قم و مشهد است. فرایند معرفی شخصیت علمی ایشان اعم از تحصیلات حوزوی، دانشگاهی و ادبی و بحث های مرتبط با ادبیات، شعر و دروس مثنوی ایشان از دیگر ابعاد شخصیت این عالم بزرگوار است که در این مستند بررسی شده است. همچنین معرفی شخصیت ایشان در حوزه مسائل اجتماعی، حضور در بین مردم و فعالیت های ایشان در  انقلاب اسلامی در این مستند بررسی می شود.

در این مجموعه مستند از تصاویر و عکس های آرشیوی، صدای ایشان در دوران انقلاب و در محافل علمی و سخنرانی های ایشان استفاده شده است. همچنین مصاحبه با فرزندان، دوستان، شاگردان و دوستداران ایشان در این مستند آورده شده است. جذاب ترین بخش های این مجموعه تصاویر و صحبت های خود آیت ا... زنجانی در حضور دوستان و فعالیت های ایشان در منزل و حسینیه ایشان می باشد که زینت بخش این مجموعه است.

عوامل این مستند عبارتند از: تهیه کننده: جواد قطمیری؛ کارگردانان: حجت احمدی زر و حسن جوشنی؛ صدابردار: حسن بلالی؛ تصویربردار: علی کاظمیان؛ تدوینگر: حسین اکبری.

alt

alt