سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

برگزاری آیین تودیع و معارفه مدیر کل صدا وسیمای آبادان - صفحه محتوایی خبر

 

 

برگزاری آیین تودیع و معارفه مدیر کل صدا وسیمای آبادان

با حضور موسوی زاده قائم مقام معاون امور استان های صدا و سیما و مسئولین محلی از تلاش های احمد امیر حائری قدردانی و داریوش دبیقی به عنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز آبادان معرفی شد.

قائم مقام معاونت اموراستان های رسانه ملی در این مراسم با اشاره به ماموریت شبکه های استانی و محلی بیان داشت: مهمترین هدف تشکیل شبکه های استانی و محلی توجه خاص به مسائل بومی و محلی و پرداختن به آیین ، سنن و فرهنگ اقوام مختلف ایرانی بوده و هست که در سال های اخیر با توجه به نظارت های مستمر و رقابت خوبی که صورت گرفته سطح کیفی این شبکه ها و رضایت مندی مخاطبان محلی افزایش یافته است.

سید ابوالحسن موسوی زاده ادامه داد: با همین رویکرد در شبکه های استانی بطور میانگین 70 درصد درحوزه سیما و 40 درصد درحوزه صدا مخاطب داریم که نشانگر این واقعیت است که مسیر را به درستی پیموده ایم و تمام سعی ما بر آن است تا این میزان مخاطب که یکی از ماموریت های اصلی ماست را افزایش دهیم.

قائم مقام امور استان ها همچنین با تاکید برآثار پژوهش محور خاطر نشان ساخت: نباید هیچ اثری در طبقه های مختلف برنامه سازی بدون پژوهش باشد چرا که قطعا برنامه ای که پژوهش محور باشد مطالبات و خواسته های مردم را مطرح می سازد و بی شک درصد رضایت مندی مخاطبان را افزایش می دهد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آبادان نیز دراین مراسم با برشمردن مزایا و ظرفیت های ویژه منطقه عنوان کرد: بی شک چراغ راه ما در برنامه سازی توجه مستقیم به افق رسانه در قالب دین محوری، اخلاق مداری، امید بخشی و آگاهی رسانی با نگاه خاص به فرهنگ و آداب و سنن بومی ومحلی و استفاده از پتانسیل های خاص منطقه است.

داریوش دبیقی اضافه کرد: بی شک تعامل ویژه ای با علما، برگزیدگان، هنرمندان، نخبگان، مدیریت اجرایی استان و شهرستان ها و مردم شهرهای عزیز آبادان و خرمشهر ایجاد خواهیم کرد و از حداکثر توان رسانه برای خدمت به این مردم استفاده خواهیم کرد.

همچنین احمد امیر حائری مدیر کل سابق صدا وسیمای مرکز آبادان ضمن ارائه گزارش عملکرد پنج و نیم ساله خود در این مرکز ابراز امیدواری کرد پخش شبکه آبادان به زودی بر روی ماهواره قرار گیرد.

دراین مراسم علاوه بر قائم مقام معاون امور استان های صدا وسیما ، مدیر کل صدای استان ها ، معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان ، قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند ، نماینده مردم آبادان در مجلس  شورای اسلامی ، شهردار و اعضای شورای شهر آبادان و اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان های آبادان و خرمشهر حضور داشتند.

 alt

alt