جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری جلسه هم اندیشی و تعامل شبکه شما و مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

برگزاری جلسه هم اندیشی و تعامل شبکه شما و مرکز گلستان

مدیرکل صداوسیمای گلستان در این جلسه با بیان اینکه تشکیل این جلسه هم اندیشی در راستای تعامل و اهداف افق رسانه است، گفت: وظیفه مهم و اساسی این جلسه تأثیرگذاری در فرآیند توسعه استان می باشد.

به گزارش روابط عمومی مرکزگلستان، در ادامه مقدسی آمادگی هر چه بیشتر خود را در زمینه فنی و تولیدات و برنامه سازی های دیداری و نوشتاری مرکز گلستان با شبکه شما عنوان کرد و گفت:  صدا سیمای مراکز استان های کشور برای تحقق برنامه ها در افق رسانه در دهه آینده نقش محوری دارند.

مدیر شبکه شما در ادامه این جلسه با اشاره به اینکه صداوسیما باید پیش رو اندیشه در جامعه باشد، افزود: پیام ها، برنامه ها، اندیشه ها و استنباط باید تحول ساز و جلوتر از اندیشه مردم باشد تا بتواند مردم را در زمینه های مختلف آگاهی کند.

مسعود احمدی افزادی در ادامه گفت: تا زمانی که مدافع و پشتیبان نداشته باشیم برنامه ها و طرح ها حمایت نمی شوند امیدواریم که این حضور باعث پشتیبانی از طرح ها و پروژه های استانی شود.

وی، به راهبردها و سیاست های صداوسیما درحوزه برنامه سازی پرداخت و گفت: صداوسیما بابرگزاری نشست ها، برگزاری جلسات و اتاق فکر درسال های اخیر توانسته برنامه های فاخر و تاثیر گذاری در بخش های مختلف تهیه و پخش کند.

مسعود احمدی افزادی مدیر شبکه شما در خصوص این شبکه، گفت: راه‌اندازی این شبکه با تبلیغات واقعی و حتی غیر واقعی همراه شد، یعنی تبلیغات، تحلیل‌ها و نظرهایی که برخی خبرگزاری‌ها داشتند غیرواقعی بود؛ شبکه شما را نباید با شبکه‌های دیگر مقایسه کرد.

وی با اشاره به پخش برنامه های شبکه شما از طریق فرستنده دیجیتال خواستار یافتن راهکارهایی برای معرفی بیشتر و بهتر این شبکه برای مخاطبان رسانه شد و تصریح کرد: این اقدام باعث می شود فعالیت برنامه سازان مراکز استانی در همه کشور دیده شود.

احمدی افزادی نیز در سخنانی از جایگاه شبکه شما به عنوان اتصال دریای مراکز استانی به یکدیگر نام برد و اظهار امیدواری کرد این اتحاد و اتصال موجب رضایت خاطر مخاطبان رسانه ملی و شبکه شما شود.

alt

alt