جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

برگزاری دوره آموزشی معاونان صدای مراکز رسانه ملی در مرکز کرمان - صفحه محتوایی خبر

 

 

برگزاری دوره آموزشی معاونان صدای مراکز رسانه ملی در مرکز کرمان

برگزاری دوره آموزشی معاونان صدای مراکز رسانه ملی در مرکز کرمان

 

دوره آموزشی اصول طراحی و تدوین جدول پخش رادیو (کنداکتور) برای معاونان صدای مراکز استان ها در مرکز کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در مراسم آغاز  به کار این دوره سه روزه آقای کمالی مدیر کل صدای استان های رسانه ملی  از کرمان به عنوان مرکز آموزش جنوب شرق کشور و همچنین  آموزش سازمان برای میزبانی و برگزاری چنین دوره هایی قدردانی کرد .مدیر کل صدای استان ها همدلی ودر کنار هم قرار گرفتن معاونان صدا ای مراکز راب اعث ارتقا سطح کیفی برنامه های رسانه شنیداری رادیو ارزیابی کرد .

 آقای دستوری مدیر کل آموزش معاونت اخبار استان ها هم با تاکید بر اهمیت آموزش در برگزاری این دوره ها و انتقال تجربیات اساتید و مدیران ،دانش آموختگان دانشگاه صدا و سیما را در تامین ظرفیت نیروی انسانی مراکز  از جمله در حوزه گویندگی و تهیه کنندگی  مفید بیان کرد.

دکتر علیرمضانی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان با اشاره به ویژگی های بارز سردار از جمله شهرت گریزی  افزود : از این شخصیت بزرگوار به شایسته ترین وجه در تشییع تجلیل شد و خداوند او را به درجات والایی نائل کرد.

وی گفت با توجه به شیطنت دشمن در جلوه دادن ناامنی در کشور عزیزمان افزود: باید برای معرفی ظرفیت های گردشگری کشور و قابلیت های هر استانی بیش از پیش تلاش شود تا دشمن نتواند گردشگری را هدف قرار دهد و رادیو با ظرفیتی که در اختیار دارد می تواند به این مهم بپردازد.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان همچنین با اشاره به  اهمیت نقش رسانه در گرم شدن تنور انتخابات افزود : دشمن می خواهد از فضای سنگینی که با شهادت حاج قاسم برجای گذاشته، در جهت کمرنگ شدن انتخابات استفاده کند.

وی فضای حماسی را برای گرم شدن تنور انتخابات با تولید برنامه های حماسی مناسب دانست و افزود : رادیو یک رسانه فراگیر و با ظرفیت های بالقوه برای رسیدن به این هدف است.