جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری دومین المپیاد فرهنگی ورزشی بسیج در مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

برگزاری دومین المپیاد فرهنگی ورزشی بسیج در مرکز زنجان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در آئین افتتاحیه دومین المپیاد فرهنگی ورزشی بسیج سازمان در مجموعه ورزشی امام علی(ع) زنجان، پرداخت به امر ورزش را موجب سلامتی روح و جسم و متضمن انجام بهتر امور اجرائی دانست.

مرتضی صفری با اشاره به حضور همکاران بسیجی مراکز صدا و سیما در این المپیاد تصریح کرد: وقتی ورزش در کنار شجره طیبه ای مانند نهاد مقدس بسیج قرار می گیرد اهمیت و ارزش آن دو چندان می شود.

وی نیاز حرکت اصولی نظام اسلامی را در مسیر آینده خود به نیروی کار متعهد ومومن یادآور شد و افزود: به منصه ظهور رساندن اهداف امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب توسط جوانان مومن متخصص و نسلی سالم و بانشاط میسر خواهد بود که از اصلی ترین عوامل این ویژگی ها پرداختن به ورزش است.

صفری با تقدیر از شرکت همکاران مراکز منطقه شمال غرب کشور در این مسابقات، زنجان را مهد علم و ایثار و اخلاص دانست که بیش از سه هزار شهید گلگون کفن را تقدیم آرمان های انقلاب کرده و شهید دکتر مجید شهریاری که بفرموده مقام معظم رهبری، شهید راه استقلال علمی کشور است دردامان این خطه از میهن اسلامیمان رشد و بالندگی نموده است.

وي از تدبير مناسب مرکز بسيج صدا و سيما در برگزاري اين مسابقات تقدير و تشکر کرد .

شایان ذکر است 100نفر از اعضاء بسیجی مراکز صدا و سیمای همدان، اردبیل، کردستان و زنجان در10رشته ورزشی بمدت 2 روز به میزبانی مرکز زنجان به رقابت خواهند پرداخت و تیم های برتر در مرحله نهائی این دوره از رقابت ها در رامسر حضور بهم خواهند رساند.

alt

alt