سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری ستاد انتخابات رسانه استانی در مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

برگزاری ستاد انتخابات رسانه استانی در مرکز زنجان

برگزاری ستاد انتخابات رسانه استانی در مرکز زنجان

 

ستاد انتخابات رسانه استانی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مدیر کل مرکز در این جلسه با اشاره به آغاز کار این ستاد از مهرماه سالجاری، راهبرد اصلی صدا و سیما را عمل به منویات مقام معظم رهبری با محوریت حضور حداکثری مردم در انتخابات اعلام کرد.

آقای لطیفی تلاش برای حضور گسترده مردم در انتخابات وکمک به دستگاه‌های نظارتی، اجرایی و امنیتی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه را از مهمترین راهبردهای صدا و سیما برشمرد و افزود: تلاش رسانه در جهت تبدیل فضای کلی کشور در ایام انتخابات به فضای شور و نشاط و جشن ملی، سیاسی در چهارچوب مد نظر رهبر معظم انقلاب خواهد بود و در کنار آن اطلاع رسانی بهنگام، آگاهی بخشی از قوانین و مقررات و تبیین تاثیر حضور در اقتدار ملی هم از دیگر محورهای ترسیم شده در حوزه های سیما، صدا، خبر و فضای مجازی است.

رئیس رسانه استانی ضمن اعلام آمادگی صدا و سیمای مرکز زنجان جهت پوشش کامل مراحل مختلف انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بر حفظ اصل بیطرفی، اهتمام در راستای تحکیم وحدت و انسجام ملی در برنامه های مختلف انتخاباتی صدا و سیما تاکید کرد.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان هم با تقدیر ازنقش صدا و سیما در برگزاری باشکوه و پرشور انتخابات در سنوات گذشته تبیین جایگاه و اهمیت ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و وظایف و اختیارات آنان را از با اهمیت ترین محورهای برنامه سازی رسانه ملی دانست.

آقای مرادی برگزاری سالم انتخابات، رعایت قانون، امنیت کامل و مشارکت حداکثری را چهار اصل محوری ستاد انتخابات اعلام کرد و افزود: مقصود از رعایت قانون همان اصل بی طرفی است و نگاه به آراء مردم بعنوان حق الناس، رهنمود مهم مقام معظم رهبری و نصب العین تمامی عوامل اجرایی خواهد بود.

رئیس ستاد انتخابات استان در بخش دیگری از سخنانش با اعلام آغاز فرایند انتخابات از تاریخ18 اسفند ماه بدستور وزیر کشور تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی و لزوم رعایت شیوه نامه اجرایی ثبت نام این دوره از طریق 4 روش اپلیکیشن تلفن همراه، اپلیکیشن دسکتاپ، مراجعه به دفاتر پیشخوان و نهایتا مراجعه حضوری به فرمانداری ها انجام خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار از انجام تمهیدات لازم بهداشتی مانند افزایش شعب اخذ آراء، رعایت اصول بهداشتی، فاصله گذاری در شعب و استفاده از فضاهای غیر مسقف در انتخابات28 خرداد ماه 1400 خبر داد.