سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

برگزاری مراسم معارفه معاون سیمای مرکز گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

برگزاری مراسم معارفه معاون سیمای مرکز گیلان

مراسم معارفه معاون سیمای مرکز گیلان در مسجدالنور این مرکز با حضور معاونان، مديران ، برنامه سازان و سایر همکاران این مرکز برگزار شد.

در اين مراسم محسن نصرپور مدیر کل صداوسیمای مرکز گیلان ضمن معرفی مرتضی هواسی به عنوان معاون سیمای مرکز گیلان طی سخناني به سیاست های برنامه سازی در صداوسیما اشاره كرد و محورهای برنامه های امسال را بیان کرد .

محسن نصرپور با تاکید بر اینکه باید حقیقت دین در تولید برنامه ها متجلی شود به برخی از اولویت ها و ساختار برنامه ها اشاره کرد و ترویج فرهنگ قرآنی  وتوجه به دین و معنویات، حجاب وعفاف، موضوع زن و خانواده، آموزش نماز و احکام و آشنا نمودن کودکان ونوجوانان، موضوع ازدواج آسان و فرهنگ سازی آن به سبک ایرانی ( نه غربی ) و تبیین و تشریح منویات رهبری معظم انقلاب جهت شعار سال وکمک به مسئولین جهت کاربردی نمودن فرهنگ کار و تلاش در برنامه های صداوسیما را از الویت های برنامه سازی دانست و تاکید کرد این اولویت ها باید در ساختارهای نمایشی و در برنامه های مختلف به مردم منتقل شود تا ارائه الگوي صحيح سبك زندگي با محوريت اصالت خانواده محقق گردد.

وی در ادامه با برشمردن برخی از آسیب های اجتماعی به نقش رسانه در رفع این ناهنجاری ها پرداخت وگفت: باید با همفکری روحانیت و علما و اساتید دانشگاه و مشورت کارشناسان برای کاستن از ناهنجاری های اجتماعی برنامه ریزی درست انجام شود.

alt

alt