جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری کمیته ارتباطات واطلاع رسانی ستاد دهه فجر دراستان فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

برگزاری کمیته ارتباطات واطلاع رسانی ستاد دهه فجر دراستان فارس

برگزاری کمیته ارتباطات واطلاع رسانی ستاد دهه فجر دراستان فارس

 

کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل صدا وسیمای فارس، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و اصحاب رسانه در سالن کنفرانس مرکز فارس برگزار شد.
 رئیس کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان این که برای آگاهی از دستاورد‌های ۴۰ ساله انقلاب همه دستگاه‌های اجرایی فارس باید از عملکردشان بگویند، تاکید کرد رسانه‌های مختلف استان هم، برنامه‌ها و تصمیمات خود را برای چگونگی ارائه دستاورد‌های چهل سالگی انقلاب در اختیار یکدیگر قرار دهند.
 مدیرکل صدا وسیمای فارس در نخستین جلسه کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در صدا و سیمای مرکز فارس گفت: تبلیغات سو و هجمه‌های رسانه‌های معاند علیه انقلاب از همان ابتدای پیروزی انقلاب وجود داشته و امروز هم به اوج رسیده است.
 سهرابی ادامه داد: جامعه رسانه‌ای استان فارس که وظیفه تحرک بخشی و تزریق امید به مردم جامعه را دارد باید بتواند دستاورد‌ها و تلاش‌های این چهل ساله را به بهترین نحو به جامعه نمایش دهد.
 مدیرکل صدا وسیمای فارس تصریح کرد: امروز رسانه‌های معاند با هم افزایی و اتحاد، از هیچ کوششی برای کوچک جلوه دادن اهداف و نتایج انقلاب دریغ نمی‌کنند و بار‌ها مقامات آمریکایی و هم پیمانانشان گفته اند که نمی‌گذاریم ایرانی‌ها چهل سالگی انقلاب اسلامی را ببینند.
 سهرابی افزود: جواب این رسانه‌ها را باید رسانه‌های کشورمان بدهند و این وظیفه تاریخی بر دوش رسانه ها است.
 مدیرکل صدا وسیمای فارس اظهار داشت: سلسله نشست‌های خبری با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان و خبرنگاران به زودی به میزبانی صدا و سیمای مرکز فارس برگزار می شود.
 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس هم گفت: کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی مهم‌ترین نقش را در ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دارد.
در این نشست تعدادی از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای با بیان پیشنهادات خود تاکید کردند که برنامه‌های بزرگداشت ۴۰ سالگی انقلاب در استان فارس باید موجب افزایش آگاهی مردم در همه بخش‌ها شود.