جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

بهرام عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان - صفحه محتوايي يادداشت

 

 

يادداشت

بهرام عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان

بهرام عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان


بهرام عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان

 

جشنواره تولیدات استانی صداو سیما که زمینه ساز معرفی ظرفیت ها ، پتانسیل ها و معرفی صنعت گردشگری استان های کشور می باشد از جمله جشنواره‌های با سابقه در این سازمان است که با اهدافی‌ چون رقابت سازنده میان برنامه‌سازان ، انتخاب آثار برتر برنامه‌سازی ، تشویق هنرمندان و ارزیابی کمی و کیفی تولیدات مراکز استان‌ها وهدایت تولیدات سال‌های بعد در مسیر رویکردهای اساسی و چشم انداز افق رفیع رسانه برگزار می شود.

جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها یک حرکت بزرگ فرهنگی در سطح کشور به شمار می رود که زمینه حضور هنرمندان در سطح استان و فرصتی را برای شناسایی استعداد ها، آموزش و انتقال تجربه ها فراهم می نماید.
معرفی فرهنگ ها ، آداب و رسوم و ویژگی های قومی و زبانی هر استان در کشوری که تنوع فرهنگی ، بومی ، مذهبی و حتی اقلیمی زیادی دارد ، این فرصت را به صداوسیما داده است تا بتواند به سبکی نوین و جذاب به این مهم بپردازد و از این ویژگی های غنی فرهنگی در راستای آموزش نسل جوان ، تقویت هویت و مبارزه با تهاجم فرهنگی غرب گام بردارد.
در این جشنواره ها باید شرایطی فراهم شود تا به بهانه آن ، برنامه های جنبی مختلف آن همچون سخنرانی مسئولان ، نخبگان و ... در بین مردم همان استان میزبان ، برگزار شود تا این نزدیکی و پویایی بین مردم و رسانه نمود زیباتری داشته باشد.
امید است درآینده نزدیک شاهد ارتقاء سطح کمی و کیفی آثار و تولیدات مراکز استانها ، تعامل مخاطب و رسانه و رشد و معرفی هنرمندان در زمینه های مختلف باشیم.

بهرام عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهانپربيننده ترين يادداشت

جديدترين يادداشت