جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

بهره برداری از فرستنده دیجیتال در بخش پاتاوه - صفحه محتوایی خبر

 

 

بهره برداری از فرستنده دیجیتال در بخش پاتاوه

بهره برداری از فرستنده دیجیتال متوسط قدرت کوه بایار در بخش پاتاوه فرستنده دیجیتال متوسط قدرت کوه بایار بخش پاتاوه با حضور جمعی از مردم و مسئولان به بهره برداری رسید.

مدیر کل صدا و سیمای استان در مراسم بهره برداری از این فرستنده گفت: با بهره برداری از این پروژه تعداد شبکه های تلویزیونی دیجیتال از به  20 شبکه افزایش می یابد و برای اولین بار نیز تعداد16 شبکه رادیویی از طریق این فرستنده قابل دریافت است.

یوسف افشارنیا با اشاره به اینکه عملیات اجرایی افزایش شبکه های دیجیتال در این ایستگاه از ابتدای مهرماه امسال اغاز شد گفت: نصب و اجرای این طرح توسط واحد فرستنده های تلویزیونی و اف ام صدا و سیمای مرکز استان انجام شد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی هم کوهستانی بودن، پراکندگی روستاها و حضور 60 درصدی مردم استان در این مناطق را از موانع پیش روی صدا و سیما در پوشش صوتی و تصویری مطلوب در استان بیان کرد.

زارعی با اشاره به اینکه وجود موانع طبیعی استان کار صدا و سیما را سخت و پرهزینه کرده است، افزود : در عین حال پوشش و دسترسی 90 درصدی به شبکه های رادیویی و تلویزیونی، پاسخ شایسته صدا و سیما به مطالبات مردم است که این عملکرد ستودنی است.

alt

محمدی، معاون سیاسی و امنیتی استاندار نیز با تقدیر از عملکرد شبکه استانی دنا، پوشش مطلوب و دسترسی مخاطبان به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه استانی را ضمانت اعتماد مردم به نظام اسلامی، مسولان و گام مهم و ارزشمندی در پیشگیری از تهاجم فرهنگی دشمن دانست.

با بهره برداری از فرستنده دیجیتال متوسط قدرت کوه بایار در بخش پاتاوه از توابع شهرستان دنا جمعیتی افزون بر 45 هزار نفر به  20شبکه تلویزیونی و 16 شبکه رادیویی دیجیتال دسترسی پیدا خواهند کرد.