جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

بهره برداری از فرستنده های دیجیتال صدا و سیما در مازندران - صفحه محتوایی خبر

 

 

بهره برداری از فرستنده های دیجیتال صدا و سیما در مازندران

7 فرستنده دیجیتال صدا و سیمای شبکه تبرستان از طریق ویدئو کنفرانس و با حضور رئیس رسانه ملی بطور همزمان با 5 شبکه استانی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه تبرستان، در این مراسم که نماینده ولی فقیه در استان، استاندار مازندران و همسر و مادر شهیدان یزدانخواه نیز حضور داشتند، مهندس ضرغامی با تبریک بهره برداری از فرستنده های دیجیتالی به مردم مازندران تصریح کرد: بهره برداری از این فرستنده ها در راستای افزایش کیفیت فنی شبکه های استانی و توسعه سخت افزاری امکانات مراکز انجام شده است.

رئیس رسانه ملی ساخت برنامه های هدفمند و تأثیر گذار را اولویت مهم شبکه های استانی برای تقویت هر چه بیشتر فرهنگ بومی دانست.

آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان هم با اشاره به نقش پر رنگ رسانه ملی و استانی در حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی، توسعه شبکه های دیجیتال را برای ارتقاء فرهنگی و مقابله با برنامه های ضد فرهنگی ماهواره ها ضروری دانست.

مهندس طاهایی استاندار مازندران هم 24 ساعته شدن شبکه تبرستان را بیانگر تلاش مدیران و کارکنان این رسانه اعلام و ابراز امیدواری کرد: با حمایتهای بیشتر به زودی شاهد بهره برداری از امکانات سخت افزاری دیگری در شبکه استانی باشیم .

حمیدی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران هم با بیان اینکه با بهره برداری از این فرستنده ها 70 درصد پوشش جمعیتی در استان از 16 شبکه تلویزیون و 11 شبکه رادیویی دیجیتال بهره مند شدند، افزود: با افزایش تعداد فرستنده ها در سال آینده همه جمعیت مازندران زیر پوشش شبکه های دیجیتال قرار خواهند گرفت.

alt

alt