سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

بهره برداری از پنج طرح رادیو تلویزیونی در شهرستان شیروان - صفحه محتوایی خبر

 

 

بهره برداری از پنج طرح رادیو تلویزیونی در شهرستان شیروان

بهره برداری از پنج طرح رادیو تلویزیونی در شهرستان شیروان

بهره برداری از پنج طرح رادیو تلویزیونی در شهرستان شیروان

همزمان با اعیاد شعبانیه پنج طرح تلویزیونی در شهرستان شیروان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ این طرح ها شامل فرستنده تلویزیونی دیجیتال روستای گلیان و حصار و ایستگاه های تلویزیونی چهار برنامه ای روستاهای بی بهره،  شکرانلو،  خرسکانلو و قلعه زو بود که برای بهره برداری از این طرح ها در مجموع 490 میلیون تومان از محل اعتبارات سازمان صدا و سیما و استانداری خراسان شمالی هزینه شد .

پورعیسی معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری خراسان شمالی در مراسم افتتاح از این طرح ها به عزم جدی استانی برای ارتقاء پوشش سیستم دیجیتال در خراسان شمالی اشاره کرد و افزود : ما آرزومند این هستیم که پوشش کامل دیجیتالی برای سراسر استان را داشته باشیم .

وی ضمن قدردانی از زحمات مدیران و دست اندرکاران شبکه استانی اترک برای ارتقاء پوشش دیجیتال در استان گفت: در راستای برنامه هایی که آقای مهدوی مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی دارند ، مسئولان استان و فرمانداران شهرستان ها نیز این آمادگی دارند که با تامین اعتبارات لازم برای دستیابی به پوشش کامل دیجیتال حمایت و کمک کنند.

احمد مهدوی مدیرکل صدا و سیمای استان هم گفت : امسال پوشش دیجیتال در خراسان شمالی به مرز 100 درصد نزدیک خواهد شد  و وضعیت استان ما روز به روز درحال بهتر شدن است و بخش های بیشتری از گوشه و کنار استانمان تحت پوشش شبکه های دیجیتال قرار می گیرند .

وی ابرازامیدواری کرد با یاری مجموعه استانداری بتوانیم خدماتمان را بیش از پیش به مردم خوب خراسان شمالی ارائه دهیم و تا پایان سال 94 شاهد پوشش 100درصدی سیستم دیجیتال در استان باشیم .

صفایی فرماندار شیروان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های صدا و سیمای استان گفت : هم اکنون سیمای خراسان شمالی در دورترین مناطق این شهرستان نیز دریافت می شود .

وی افزود : برای دریافت شبکه های رادیویی و تلویزیونی در نقاط کوهستانی و کور باید تلاش و حمایت بیشتری برای توسعه این سیستم صورت گیرد چرا که از صدا و سیما بعنوان یک دانشگاه یاد می شود و همه اقشار جامعه از برنامه های خوب رسانه ملی بهره مند می شوند .

وی گفت : از برنامه های خوب شبکه استانی اترک نیز در مناطق مختلف شیروان به خاطر ارائه برنامه های متنوع و ارائه اطلاعات و اخبار و گزارش هایی از روستاها ، استقبال خوبی می شود .

گفتنی است تاکنون حدود 82 درصد جمعیت استان از پوشش تلویزیونی دیجیتال بهره مند هستند.