جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بهره برداری از چهار طرح رادیو تلویزیونی در شهرستان مرزی راز و جرگلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

بهره برداری از چهار طرح رادیو تلویزیونی در شهرستان مرزی راز و جرگلان

بهره برداری از چهار طرح رادیو تلویزیونی در شهرستان مرزی راز و جرگلان

 

چهار طرح تلویزیونی در شهرستان مرزی و محروم راز و جرگلان خراسان شمالی به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ؛با حضور مدیران استانی و شهرستانی چهار فرستنده رادیویی تلویزیونی در روستاهای دویدوخ ، حصارچه ، بچه دره و اشرف دره به بهره برداری رسید .
دکتر امیرهوشنگ آذردشتی مدیرکل صدا و سیمای استان در مراسم افتتاح این طرح ها به عزم جدی استانی برای ارتقاء پوشش سیستم دیجیتال در خراسان شمالی اشاره و ابراز امیدواری کرد : با تلاش همکاران شبکه اترک پوشش دیجیتال در خراسان شمالی بزودی به مرز 100 درصد نزدیک شود .
وی با بیان اینکه برای بهره برداری از این طرح ها در مجموع مبلغ 4 میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان صدا و سیما هزینه شده است افزود : با افتتاح این فرستنده ها بیش از 7 هزار و 500 نفر دیگر از جمعیت استان تحت پوشش شبکه های تلویزیونی دیجیتال قرار گرفتند .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی اضافه کرد : با بهره برداری از این پروژه ها پوشش دیجیتال در شهرستان مرزی راز و جرگلان به 55 درصد و در استان خراسان شمالی به 86 درصد افزایش یافته است .
گفتنی است تاکنون در استان خراسان شمالی 250 فرستنده آنالوگ و دیجیتال صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نصب و راه اندازی شده است.