جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

بهره برداری از چهار طرح رسانه ملی در چهارمحال و بختیاری - صفحه محتوایی خبر

 

 

بهره برداری از چهار طرح رسانه ملی در چهارمحال و بختیاری

همزمان با دهه فجر، چهار طرح در صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامي طرح هاي سيگنال رساني به ایستگاه های تلویزیونی حضرت ولی عصر و جهان بین با ظرفيت stm1، آغاز پخش 24 ساعته برنامه هاي شبكه استاني صدا، افتتاح استوديوهاي توليد و پخش صدا، رونمايي از توليدات و آثار فاخر سيما و موسيقي با حضور استاندار، جمعي از مسئولين محلي استان و قائم مقام ارتباطات زميني و ماهواره اي سازمان در صدا و سيماي مركز استان به بهره برداري رسيد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان در آیین افتتاح این طرح ها گفت: سیگنال رسانی با ظرفیت بالا به ایستگاه های تلویزیونی حضرت ولی عصر شهركرد و جهان بین فارسان با قابلیت ارسال دو طرفه سیگنال 40 شبکه تلویزیونی دیجیتال و 40 شبکه رادیویی و ارسال سینگال تلفن و اینترنت راه اندازي شده است.

حجت الله رحيم زاده افزود:‌ با بهره برداری از این طرح ها امکان برقراری ارتباط زنده تصویری از مناطق اطراف ایستگاه ها به مرکز و بالعکس با امکان ارسال و دریافت ایمن سیگنال رادیویی و تلویزیونی فراهم شد.

وي همچنین گفت: پخش 24 ساعته برنامه هاي شبكه استاني صداي مركز چهارمحال و بختياري به طور رسمي آغاز شد و دو استودیوي تولید و پخش رادیوي استان نيز به بهره برداري رسيد.

مديركل صدا وسيماي استان با اشاره به رونمايي از 115  اثر فاخر تلويزيوني و توليدات فاخر موسيقي مركز نيز در اين مراسم گفت: اين آثار شامل 13 تله فيلم با موضوع معرفي جاذبه هاي فرهنگي، اقتصادي و گردشگري استان، 35 مستند اجتماعي، علمي، 56 قطعه موسيقي محلي و كلاسيك، پنج مجموعه انيميشن با 754 دقيقه، چهار مجموعه عروسكي به مدت دو هزار و 560 دقيقه و دو مسابقه تلويزيوني است.

رحيم زاده با اشاره به اينكه‌ براي ساخت، تدوين و تكميل اين آثار فاخر در مدت دو سال 30 ميليارد ريال هزينه شده است افزود: ‌اين آثار به سفارش شبكه هاي سراسري از جمله دو، سه، چهار و شما در سيماي جهان بين توليد شده اند.

alt

alt