سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

بهره برداری از یک طرح رادیو تلویزیونی در جاجرم - صفحه محتوایی خبر

 

 

بهره برداری از یک طرح رادیو تلویزیونی در جاجرم

در دهه فجر یک طرح دیجیتال در شهرستان محروم جاجرم خراسان شمالی به بهره برداری رسید.

بهره برداری از یک طرح رادیو تلویزیونی در جاجرم

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ؛ به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و با حضور مدیران استانی و شهرستانی و امام جمعه سنخواست یک فرستنده رادیویی تلویزیونی در روستای کرف از توابع شهرستان جاجرم به بهره برداری رسید .
امیرهوشنگ آذردشتی مدیرکل صدا و سیمای استان در مراسم افتتاح این طرح به عزم جدی استانی برای ارتقاء پوشش سیستم دیجیتال در خراسان شمالی اشاره و ابراز امیدواری کرد : با تلاش روز افزون همکاران شبکه اترک ، پوشش دیجیتال در خراسان شمالی بزودی به مرز 100 درصد نزدیک شود .
وی با بیان اینکه برای بهره برداری از این طرح در مجموع مبلغ یک میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان صدا و سیما هزینه شده است افزود : با افتتاح این فرستنده ها بیش از دو هزار و 500 نفر در روستای کرف و مناطق اطراف تحت پوشش شبکه های تلویزیونی دیجیتال قرار گرفتند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی اضافه کرد : با بهره برداری از این پروژه ها ، پوشش شبکه های دیجیتال در شهرستان محروم جاجرم از 86  به 93 درصد و در استان خراسان شمالی به 86 درصد افزایش یافته است .
گفتنی است تاکنون در استان خراسان شمالی 250 فرستنده آنالوگ و دیجیتال صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نصب و راه اندازی شده است.