سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

بهره برداری از 6 طرح تلویزیونی در اسفراین - صفحه محتوایی خبر

 

 

بهره برداری از 6 طرح تلویزیونی در اسفراین

احمد مهدوی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در مراسم افتتاح این طرح ها که به مناسبت میلاد پر برکت حضرت امام حسن مجتبی (ع) انجام شد گفت: به این مناسبت 6 طرح تلویزیونی شامل یک طرح دیجیتال در روستای رویین و 5 طرح تلویزیونی آنالوگ از مصوبات سفر مقام معظم رهبری در شهرستان اسفراین به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی، وی با بیان اینکه برای بهره برداری از این طرح ها 630 میلیون تومان هزینه شده است افزود: با بهره برداری از این 6 طرح 87 درصد این شهرستان زیر پوشش شبکه های تلویزیونی قرار گرفته است .

مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی با اعلام اینکه در شش ماهه دوم سال 93 پروژه های دیگری نیز برای بهره برداری در شهرستان اسفراین آماده خواهد شد خبر خوشی را به مردم این منطقه نوید داد و گفت: بزودی و در نخستین فرصت سیستم دیجیتال در منطقه بام اسفراین افتتاح خواهد شد .

حجت الاسلام محمدیان در دیدار مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی با تشکر از تولیدات رادیویی و تلویزیونی شبکه اترک به ویژه تولید برنامه های معارفی و متناسب با فرهنگ اسلامی، رسانه را مهمترین ابزار در رفتارسازی اجتماعی برای مقابله با هجمه های رسانه ای دشمنان عنوان کرد .

alt

وی توسعه شبکه های دیجیتال در مناطق محروم و دور افتاده استان را در تعالی فرهنگی این مناطق بسیار موثر دانست و افزود: صدا و سیمای استان در مسائل اخلاقی و دینی همان گونه که به مرکز استان توجه می کند بحمدالله به دور افتاده ترین نقاط خراسان شمالی نیز توجه دارد که این حرکت بسیار مطلوب است .
احمد مهدوی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی هم در این دیدار تولید برنامه های معارفی، شبهه زدایی، توجه بیش از پیش به مقوله تحکیم بنیان خانواده، فرهنگ عفاف و حجاب و همچنین تبیین سبک زندگی اسلامی با استفاده از کارشناسان دینی را از برنامه های رسانه ی استانی برشمرد .