جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بهره برداری 2 استودیو در صدا و سیمای مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

بهره برداری 2 استودیو در صدا و سیمای مرکز گلستان

بهره برداری 2 استودیو در صدا و سیمای مرکز گلستان

بهره برداری 2 استودیو در صدا و سیمای مرکز گلستان

استودیو های شهید روحانی فر و پخش سیمای مرکز استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم معاون امور مجلس و استان های سازمان صدا و سیما، مدیر کل، معاونین و مدیران مرکز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، معاون امور مجلس و استان های سازمان صداوسيما با بيان اينكه بخش اعظم استقلال رسانه ای فن آوری و بهره گيری از تكنولوژی روز رسانه است افزود : بحمدالله امروز صداوسيمای جمهوری اسلامی ايران در سايه تلاش متخصصين و دانشمندان كشور بر خلاف رسانه های ساير كشورها كه وابستگی كامل از لحاظ فن آوری به كشورهای استكباری دارند به استقلال رسانه ای دست يافته و در اين زمينه دارای يک امتياز و ويژگی جهانی است .

حجت الاسلام والمسلمين موسوی مقدم اظهار داشت : استقلال و خودكفايی رسانه ای از مهمترين دستاوردهای انقلاب اسلامی ايران در قالب شعار محوری استقلال طلبی مردم در انقلاب اسلامی است .

وی در ادامه افزود: ايجاد تحول در توليد و پخش و همچنين تحول در مجموعه مأموريت ها و نوآوری و ابتكار از مهم‌ترين برنامه‌ريزی‌های رسانه ملی است.

معاون امور مجلس و استان های سازمان صداوسيما بیان داشت : بايد همه توان خود را برای افزايش ضريب نفوذ مخاطب به كار گيريم.

حجت الاسلام والمسلمين موسوی مقدم با اشاره بر توجه به نقش شبكه های مجازی و شبهات مطرح در برخی از شبكه های ماهواره ای و معاند افزود: رسانه ملی نبايد در اين زمينه منفعل باشد.

وی در پایان  با تأكيد بر ايجاد تحول مبتنی بر مطالعه در رسانه ملی گفت: استفاده از نيروهای قوی و متخصص با نخبگان می تواند در اين مسير راهگشا باشد.

در ادامه مدير كل صدا و سيمای گلستان، برنامه های تدوين شده در اين مركز را برای ايجاد تحول در توليدات و همسو با سياست های كلان سازمان تشريح كرد.

گفتنی است در این سفر یک روزه ایشان از بخش های دیگر صدا و سیمای مرکز گلستان نیز بازدید کردند.