سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

بهشت گیلان درقاب شبکه باران - صفحه محتوایی خبر

 

 

بهشت گیلان درقاب شبکه باران

دیدنی های گیلان برای اولین بار با استفاده از دوربین های قدرتمند GOPRO و با تصویربرداری هوایی توسط هلی کم با فرمت فول HD  از مناظر شگفت انگیزطبیعت بکر و جاذبه های گیلان از قاب شبکه باران چشمان علاقمندان به زیبایی را نوازش خواهد داد.

برنامه «بهشت گیلان» به تهیه کنندگی پرویز ایمانپور در 50 قسمت 5 دقیقه ای درحال ضبط و تدوین می باشد و به زودی از سیمای گیلان پخش می شود.

تهیه کننده خوش ذوق این برنامه می گوید این مجموعه مدت ها قبل توسط یک گروه پژوهشگرقوی متشکل ازافراد علاقمند به زیبایی های طبیعت و زندگی بومی گیلان، نویسندگان حوزه جغرافیا و اقلیم شناسی و فرهنگ مردم، اساتید دانشگاه تحقیق و شناسایی شده و حتی بسیاری از لوکیشن ها توسط تهیه کننده و گروه « بهشت گیلان» بازبینی شده .

کار تصویربرداری این مجموعه از اواسط تیرماه آغاز و به مدت 4 فصل سال بطول می انجامد، اکنون تصویربرداری 8 قسمت آن شامل: نیلوفران آبی و پرستوهای تالاب، تلاش و کار زنان و مردان گیلانی درتولید محصولات صیفی و باغی، زندگی مردمان ییلاق سوباتان و آبشار شیله دشت درتالش و اقلیم یاسور و دلیجان در اشکورات رودسر و فصل دروی برنج درشالیزارهای گیلان انجام شده و در حال تدوین می باشد.

«بهشت گیلان» با کارگردانی امیر ثابت و تصویر برداری مسعود پژهان با تدوین سید مصطفی نبوی از مناظر و چشم اندازهای سحرآمیز خلقت زیبای خداوند درگیلان اثری ماندگار به یادگارخواهد گذاشت.  

alt

alt