جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

به دلیل افدامات موثر در پوشش اخبار انتخاباتی صورت گرفت - صفحه محتوایی خبر

 

 

به دلیل افدامات موثر در پوشش اخبار انتخاباتی صورت گرفت

تقدیر امام جمعه و مسئولان یزد از صدا و سیما

به دلیل افدامات موثر در پوشش اخبار انتخاباتی صورت گرفت

امام جمعه، استاندار و رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان یزد از اقدامات صدا و سیمای این مرکز در برگزاری شایسته و پرشور انتخابات دوم اسفند تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، آیت‌الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، دکتر طالبی استاندار و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در این استان، از صدا و سیمای مرکز به دلیل اقدامات و فعالیت‌های گسترده در برگزاری شایسته و پرشور انتخابات دوم اسفند تقدیر کردند.

آیت‌الله ناصری در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیمای مرکز یزد اظهار کرد: این مردم با تکیه بر اعتقادی که جمهوری اسلامی دارند، با شور و شعور وارد میدان شدند و انتخابات خوبی را شاهد بودیم.
وی افزود: مسئولان هم عملکرد خوبی داشتند و بدون هیچ حاشیه و مسائل جنبی، اتخابات در یزد برگزار شد.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد با اشاره به عملکرد صدا و سیمای این مرکز در زمینه برگزاری انتخابات دوم اسفند گفت: این مرکز ورود بسیار خوبی به مسئله داشت و از همان ابتدا تا انتهای برگزاری انتخابات، برنامه‌های منظمی داشت.
طالبی استاندار یزد هم در این زمینه با خوب ارزیابی کردن عملکرد صدا و سیمای مرکز خاطرنشان کرد: شاهد عملکرد خوب صدا و سیمای یزد در زمینه اطلاع‌رسانی، انعکاس گزارش‌ها و رویدادهای انتخاباتی و همچنین تشویق و ترغیب مردم به شرکت در انتخابات بودیم که جای تشکر از مدیریت و خبرنگاران و همه عوامل این مرکز دارد.
وی افزود: ارتباط خوبی با شهرستان‌های استان یزد در صدا و سیما برقرار شد، اقدامات نوینی که لازم است از به تصویر کشیدن این حضور حماسی در همه نقاط استان از سوی صدا و سیما تشکر کنیم زیرا اکنون همه مردم استان احساس می‌کنند در برنامه‌های صدا و سیما حضور دارند.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان یزد هم در گفت‌وگویی اظهار کرد: فعالیت‌های رسانه ملی در این زمینه چشمگیر بود.
وی افزود: صدا و سیمای مرکز یزد پیش از برگزاری انتخابات به خوبی وارد میدان شد و اطلاع‌رسانی حداکثری داشت و توانست انتظارات مردم را از نمایندگان مجلس به نحو احسن منعکس کند.
محمدی گفت: در روز رأی‌گیری هم روشن‌گری‌های خوبی توسط صدا و سیما صورت گرفت که باید از این تلاش‌ها و اقدامات تشکر کنیم.
انتهای پیام/