جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

به همت معاونت امور استان ها؛ جشنواره فیلم و عکس انتخابات ۹۶ برگزار می‌شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

به همت معاونت امور استان ها؛ جشنواره فیلم و عکس انتخابات ۹۶ برگزار می‌شود

به همت معاونت امور استان ها؛ جشنواره فیلم و عکس انتخابات ۹۶ برگزار می‌شود

 

معاونت امور استان های رسانه ملی جشنواره فیلم و عکس انتخابات ۹۶ را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، جشنواره فیلم و عکس انتخابات ۹۶ از سوی معاونت امور استان های رسانه ملی و با همکاری شبکه های رادیویی و تلویزیونی در سراسر کشور برگزار و شرکت کنندگان تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری می توانند آثارشان را به پایگاه اینترنتی «نگاه» ارسال کنند.

در این مسابقه آثار صرفا تولیدی (تهیه شده توسط موبایل یا دوربین) در قالب ویدئو و عکس قابل پذیرش است. آثاری که در قالب آلبوم تصویری (مجموعه عکس) تهیه و ارسال می شوند باید با فرمت jpg بوده و همگی با هم و بدون فولدر تحت یک فایل zip شده و برای سایت www.negahmedia.ir ارسال شود. همچنین حداکثر حجم فایل قابل پذیرش برای آلبوم تصویری فایل zip شده ۱۰ مگا بایت است، نام فایل های عکس، عددی نباشد.

ترجیح بر این است که تاریخ، زمان و مکان عکسبرداری روی عکس ها شامل استان، خیابان، محل و... ذکر شوند. فرمت آثار ویدیوئی نیز ۴mp و حداکثر حجم مجاز ۲۰ مگابایت و حداکثر زمان ۵ دقیقه است.

علاقه مندان به شرکت در مسابقه لازم است در سایت اینترنتی نگاه www.negahmedia.ir  ثبت نام کرده و پس از تکمیل عضویت و ورود به سایت از طریق شناسه کاربری، به ارسال آثار خود اقدام کنند. مخاطبانی که از قبل در این سایت عضویت دارند، نیاز به ثبت نام مجدد ندارند. مخاطبان می توانند هر گونه سوال یا ابهام را از طریق صندوق الکتورنیکnegah@irib.ir  مطرح کنند.

آثاری که درباره موضوع اثر، دارای توصیف تشریحی (متن) باشند در اولویت انتخاب قرار خواهند داشت.