سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

بیانیه داوری بخش موشن گرافیک اولین جشنواره پویانمایی - صفحه محتوایی خبر

 

 

بیانیه داوری بخش موشن گرافیک اولین جشنواره پویانمایی

بیانیه داوری بخش موشن گرافیک اولین جشنواره پویانمایی

 

اعضای هیات داوران بخش موشن گرافیک نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران نتایج مطالعه و داوری خود را در بخش آثار موشن گرافیک طی بیانیه ای اعلام کردند.در این بیانیه آمده است:

 

هیئت داوری  بخش  موشن گرافیک ضمن ارج نهادن به همه عزیزان شرکت کننده و مسئولان برگزار کننده برخود لازم می داند مواردی را در خصوص داوری این بخش اعلام نماید :

  1. سرعت باورنکردنی  تغییرات در حوزه رسانه  و  فن آوری  ارتباطات سخنی آشنا برای همه  علاقه مندان هنر از جمله نسل جدید آن است  ، هیت داوری بخش موشن گرافیک مفتخر است که آثار این بخش هم به لحاظ  کمی و هم کیفی مورد استقبال طیف جوان  قرار گرفته است .
  2.  جای خوشحالی دارد که شاهد ارائه آثار بسیار از شهرستان ها هستیم که این خود گویای وجود هنرمندان مستعد در اقصی نقاط ایران است که  با حداقل امکانات  آثار  قابل توجهی را برای جشنواره ارسال نموده  اند. امید است، رسانه ملی با بهره برداری از فضای جشنواره و ایجاد امکان نمایش آنها در  شهرستان ها ، امکان  معرفی شدن این عزیزان و ایجاد امید بیشتر به ادامه فعالیت تولیدی در شهرستان ها را فراهم نماید .
  3. با پیشرفت و گسترش  اینترنت  که بستر رسانه های نوظهور را فراهم آورده است انقلابی  در زمینه  تولید محتوی و درکی نوین از رسانه برای ما میسر شد که در این بخش  گرافیک متحرک نقش کلیدی در خصوص هویت بخشی به رسانه های جدید را برعهده دارد.
  4.  ضمن تشکر از مدیران جشنواره ، به واسطه تجربه ی گرانقدر این جشنواره امکان پیشرفت و  معرفی و پویایی در زمینه گرافیک متحرک در سراسر ایران فراهم گردد و به امید حق شاهد هرچه قدرتمندتر شدن جشنواره هایی در این زمینه باشیم.

سید مسعود شجاعی طباطبایی بهرام عظیمیسعید زارع عمار عیسی پور