جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

بیش از 12 هزار دقیقه با فجر انقلاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

بیش از 12 هزار دقیقه با فجر انقلاب

بیش از 12 هزار دقیقه با فجر انقلاب


مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین از پخش بیش از 12 هزار 427 دقیقه برنامه ی رادیویی، تلویزیونی و خبری در دهه فجر از شبکه قزوین خبر داد.
بگفته ی آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین معاونت سیمای این مرکز 8 هزار و 855 دقیقه برنامه ی تولیدی و تأمینی با موضوع دهه فجر پخش نمود که ویژه برنامه های «گوهر تابان»، «ایران چهل»، «گنجینه انقلاب»، «فجر اقتصادی»، «روزی روزگاری قزوین»، «ستاره ها»، «سرودهای انقلابی» و «صبح قزوین» از مهمترین برنامه های پخش شده در این دهه بود.
آقای معصومی فر افزود: معاونت صدای مرکز قزوین هم بیش از 3 هزار و 195 دقیقه برنامه ی تولیدی و تأمینی از رادیو قزوین پخش نمود که ویژه برنامه های «رادیو انقلاب»، «زنگ انقلاب»، «گفتمان»، «نمایش کوتاه»، «نمایش فرزند بهشت»، «محل قرار»، «شنیدنی های انقلاب»، «امام مردم»، «مسابقه پیامکی» و «شکوه حضور» از مهمترین تولیدات پخش شده در ایام ا... دهه فجر بود.
وی افزود: خبر مرکز قزوین هم با تهیه، تولید و پخش بیش از 377 دقیقه خبر، گزارش خبری و تولیدی مهمترین رویدادهای دهه فجر امسال را در شبکه های استانی و سراسری منعکس نمود.
آقای معصومی فر تصریح کرد: برقراری ارتباط زنده با شبکه های رادیویی و تلویزیونی استانی و سراسری و انعکاس حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن از دیگر برنامه های صورت گرفته در شبکه قزوین بود.