سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

بیش از 9000 دقیقه انعکاس عزاداری ها ی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در دهه اول محرم از شبکه استانی دنا - صفحه محتوایی خبر

 

 

بیش از 9000 دقیقه انعکاس عزاداری ها ی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در دهه اول محرم از شبکه استانی دنا

بیش از 9000 دقیقه انعکاس عزاداری ها ی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در دهه اول محرم از شبکه استانی دنا


به گزارش روابط عمومی شبکه دنا ،صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد با امکانات حداکثری و با همت وتلاش همکاران شبکه دنا دهه اول ماه محرم سال 1397 را باشکوه هرچه تمام تر از شبکه ی استانی دنا و شبکه های سراسری پخش کرد.
صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در دهه اول ماه محرم ، شور و دلدادگی مردم استان به امام حسین (ع) را در اردیو، تلویزیون (برنامه ای سیما و خبر ) و فضای مجازی به مدت 9957 دقیقه انعکاس داد.
در دهه اول محرم سیمای استانی دنا با ویژه برنامه های شیدایی، شیرخوارگان حسینی، احلی من العسل، شورحسینی ، ایل سوگوار ، نماز ظهر عاشورا و سایر برنامه های روتین مجموعأ 2795 دقیقه برنامه پخش کرد که دقایقی از این برنامه ها از شبکه های سراسری و ملی یک ، دو، شما، قران ،آموزش و شبکه خبر نیز پخش گردید.
صدای استانی دنا نیز با تولید 3300 دقیقه برنامه ، مخاطبان رادیو دنا را با برنامه های قافله عشق، نوای حسینی،شویل محرم ،ماه هاشمی ، شورحسینی و سایربرنامه های روتین همراهی کرد.
خبر صداوسیمای شبکه دنا نیز با پرداخت 258 دقیقه ای حضور مردم در مراسمات دهه اول محرم در سراسر استان را پوشش داد.
در نهایت فضای مجازی با انتشار عکس ، پوستر ،نماهنگ و موشن گرافیک با موضوع ماه محرم و حضور مردم توانست به خوبی شور و دلدادگی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد انعکاس دهد.