جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹

تازه نفس در قاب تصویر شبکه استانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تازه نفس در قاب تصویر شبکه استانی

تازه نفس در قاب تصویر شبکه استانی

 

برنامه ورزشی پرهیجان «تازه نفس» با رویکرد تفریحات سالم به تهیه کنندگی عباس اسماعیل تبار و کارگردانی شهرام حبیب اللهی اقدم به تعداد 15 برنامه 45 دقیقه ای روی آنتن سیمای مازندران خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،  این برنامه به نویسندگی حسن عبدالهاشم پور با هدف ایجاد امید، نشاط و خودباوری ملی، تولید برنامه‌های سرگرمی، تفریحی بر اساس طراحی شاخص مدرن به‌ صورت مسابقه در سه مرحله در دل جنگل، کوه و دریای مازندران برگزار می شود و 21 گروه ورزشی به رقابت می پردازند که در نهایت 6 تیم برتر به مرحله نهایی صعود می کنند. در این مسابقه 7 برنامه در جنگل، 5 برنامه در دریا و 3 برنامه در کوه انجام می شود. مسابقه دارای یک مجری اصلی به اتفاق داور مسابقه که آشنا به مسابقات ورزشی در طبیعت و مبدع و معرفی کننده این نوع رقابت است، در طول مسابقه توضیحاتی را به مخاطبان می دهد.

ایجاد رقابت میان جوانان شهرهای مختلف، نمایش جاذبه های طبیعی مازندران که قابلیت های پرداختن مسابقات ورزشی را دارد، نشان دادن امکان فعال سازی بخشی از صنعت توریسم و گردشگری تحت عنوان گردشگری ورزشی و... از دیگر اهداف این برنامه پرشور می باشد.