سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

تازگی و محتوای ارزشمند دو شاخص مهم برای جذب مخاطب - صفحه محتوایی خبر

 

 

تازگی و محتوای ارزشمند دو شاخص مهم برای جذب مخاطب

معاون امور استان ها در نشست مشترک مسئولان اداره کل صدای استان ها و مدیران و برنامه سازان مرکز گلستان بر توجه به اصل خلاقیت در تولید برنامه ها تاکید کرد و افزود: برای جذب مخاطب توجه برنامه سازان به تاز­گی و محتوای ارزشمند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کیومرث طهماسبی با اشاره به ظرفیت های طبیعی و استعدادهای سرشار انسانی در استان گلستان بر وظیفه رادیو به عنوان رسانه یی گرم برای معرفی امکانات استان تاکید کرد.

وی تخریب جنگل ها و منابع طبیعی در سال های اخیر را از معضلات استان بیان کرد و افزود : برنامه سازان صدا با تولید برنامه­ های بدیع و خلاقانه می توانند در پیشگیری و کاهش این معضل موثر باشند .

معاون امور استان ها توجه به کارآفرینی و تشویق شهروندان بویژه جوانان به امر خود اشتغالی را از ضروریات در برنامه سازی بیان کرد و خاطرنشان نمود: برنامه سازان صدا می توانند با معرفی بنگاه های کوچک اقتصادی و کارآفرینان موفق استان به این امر مهم کمک کنند.

طهماسبی از برنامه سازان صدای مرکز گلستان خواست با توجه به حضور اقوام مختلف در استان با سوژه یابی و شناسایی مصادیق صحیح در اقشار و صنوف مختلف بر تولید برنامه­ هایی براساس الگوهای موفق سبک زندگی ایرانی و اسلامی اهتمام ورزند.

در ادامه این نشست معاون صدای مرکز گلستان با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های جغرافیائی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استان گفت: همه تلاش برنامه سازان صدای مرکز بر این است برنامه های تولیدی با شرایط و ویژگی های استان منطبق باشد.

مدیران ستادی اداره کل صدای استان ها نیز عملکرد صدای مرکز گلستان را در شاخص های طرح و برنامه، هماهنگی و پشتیبانی و نظارت و ارزیابی تشریح کردند.

نشست های مشترک مسئولان حوزه معاونت صدای استان ها به منظور بررسی گزارش عملکرد 9 ماهه، امسال با معاونان صدا و برنامه ریزی، مدیران تولید و پخش و چند تن از برنامه سازان مراکز هر دو هفته یکبار در معاونت امور استان ها برگزار می شود.  

alt

alt