سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

تاکید بر نقش سازنده شبکه‌های استانی در ترویج فرهنگ امر به معروف - صفحه محتوایی خبر

 

 

تاکید بر نقش سازنده شبکه‌های استانی در ترویج فرهنگ امر به معروف

تاکید بر نقش سازنده شبکه‌های استانی در ترویج فرهنگ امر به معروف

 

در نشست معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما با اعضای هیئت رئیسه مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر، بر نقش سازنده شبکه‌های استانی در ترویج این فریضه الهی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، اعضای هیئت رئیسه مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر با دکتر علی دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این نشست دکتر دارابی ضمن تقدیر از فعالیت‌های مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر گفت: صدا و سیمای جمهوری اسلامی دارای 150 شبکه رادیویی و تلویزیونی است که تولیدات خود را با 35 زبان فراملی روانه آنتن می‌کنند.

وی افزود: از این بین 80 شبکه مربوط به استان‌ها هستند که ظرفیتی عظیم در حوزه فرهنگی و رسانه‌ای کشور به شمار می‌روند.

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما تصریح کرد: استفاده از این پتانسیل عظیم برای ترویج فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر، می‌تواند زمینه‌ساز فراگیر شدن این مسئله شود.

وی گفت: این آمادگی را داریم که در شبکه‌های استانی و شبکه سراسری »شما» و با همکاری مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر، برنامه‌هایی را در همین راستا تولید و پخش کنیم.

در ادمه اعضای هیئت رئیسه مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکربه تبیین فعالیت‌های مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر در سراسر کشور پرداختند و بيان داشتند: این مجمع با حضور نیروهای مردمی، به توسعه و ترویج این فریضه الهی در ابعاد مختلف می‌پردازد

اين مجمع همچنين با دعوت از مسئولان و مدیران ادارات و سازمان‌ها برای شرکت در کارگروه‌های مجمع به منظور توسعه بحث مطالبه‌گری در زمینه امر به معروف و نهی از منکر، مباحث اجتماعی، فرهنگی و رسانه‌ای را در دستور کار خود قرار داده اند.