حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

تاکید بر نقش مهم صدا وسیما در تحقق شعار سال - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

تاکید بر نقش مهم صدا وسیما در تحقق شعار سال

تاکید بر نقش مهم صدا وسیما در تحقق شعار سال

تاکید بر نقش مهم صدا وسیما در تحقق شعار سال

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان نقش صدا وسیما را در تحقق شعار سال مهم عنوان کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ آیت الله مهمان نواز نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار مدیران و اعضای شورای طرح و برنامه صدا و سیمای خراسان شمالی، صدا و سیما را دانشگاهی تاثیر گذار دانست و با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب برای همدلی و همزبانی میان دولت و ملت خاطر نشان کرد: رسانه ملی مهمترین نقش را برای عملی کردن شعار سال دارد .

وی با بیان اینکه همه می دانند صدا و سیما نقش عظیمی در آرامش مملکت و ارتباط درونی مردم در جامعه دارد افزود : بهترین کاری که امسال ممکن است برای این نهاد و در واقع دانشگاه بزرگ در پیش رو باشد همان توصیه و شعار مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی را به مقام عمل بگذاریم .

البته در این دیدار که با حضور قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان در بیت آیت الله مهمان نواز نیز همراه شد جلوه هایی از عزم مسئولان برای همدلی و همزبانی را مجسم کرد .

حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه بجنورد هم در جمع مدیران و اعضای شورای طرح و برنامه صدا و سیمای استان با قدردانی از تلاش مدیران و برنامه سازان رسانه استانی برای تقویت وحدت جامعه و انعکاس خدمات نظام گفت : هرچقدر همدلی و همگرایی مردم و مسئولان بیشتر شود اقتدار و توانمندی نظام افزایش خواهد یافت .

وی افزود : صدا و سیما در این صحنه می تواند اثر گذار باشد زیرا صدا و سیما زبان مشترکی دارد که برای همه اقوام و ملل و فرهنگ ها در جغرافیای کشور اسلامی می تواند راهگشا باشد .

امام جمعه بجنورد ابراز امیدواری کرد انشاء الله در پایان سال مسئولان سربلند از لبیک گویی به ندای مقام معظم رهبری باشند و انشاء الله این لبیک ، لبیکی جانانه باشد .

احمد مهدوی مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی هم در این دیدار با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری و شعار سال گفت : رویکرد مهم رسانه استانی تشکیل مثلث مردم، مسئولان و رسانه با هدف تقویت همدلی و همگرایی میان مردم و مسئولان است .

وی خاطر نشان کرد : تقویت باورهای دینی و تعالی فرهنگ اجتماعی، انعکاس خدمات نظام، بازگو کردن خواسته های مردم از مسئولان ، گسترش پوشش فرستنده های دیجیتال در مناطق محروم و مرزی از مهمترین برنامه های سال 94 است.