سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

تا پایان امسال سیستم آنالوگ خاموش می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

تا پایان امسال سیستم آنالوگ خاموش می شود

مدیر کل فرستنده های تلویزیونی و اف ام سازمان صدا وسیما، گفت: تا پایان امسال خاموشی سیستم آنالوگ را در تمام کشور اجرا می کنیم.

مهندس گودرزی در جمع همکاران فنی مرکز خراسان رضوی با اشاره به اینکه تاکنون 85 مورد خاموشی آنالوگ داشته ایم ،افزود: مکانیزم خاموشی آنالوگ در سراسر کشور آماده و اجرا خواهد شد.گودرزی با تشریح ساز و کار اختصاص اعتبار جهت امور بازسازی و تجهیز تأسیسات فنی مراکز کشور، گفت: تمامی تلاش مجموعه فرستنده های تلویزیونی و اف ام در راستای بهره مندی از تکنولوژی نوین در عرصه سیگنال رسانی تلویزیونی و رادیویی است.

مدیر کل مرکز خراسان رضوی هم در سخنانی به حضور سالیانه 25 میلیون زائر حضرت رضا (ع) در مشهد و حجم کار در این مرکز اشاره و اذعان کرد: سال 2017، مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام شناخته شده است که این مهم ضرورت راه اندازی شبکه زیارت و ارتقای کمی و کیفی تجهیزات فنی مرکز را بیش از پیش نمایان کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین نهاوندی راه اندازی Ts3( سیستم سیگنال رسانی دیجیتال ) در مشهد را در  همین راستا  دانست و گفت: پوشش سراسری برخی تولیدات به ویژه در مناسبت های ویژه نظیر ماه مبارک رمضان حاصل تلاش متخصصان مرکز در حوزه فنی است که خوشبختانه در ارزیابی ها ی سازمانی  به شایستگی به کسب عناوین برتر در سطح کشور دست یافته اند.

در این مراسم احکام انتصابی آقای مهندس ذوقی به عنوان قائم مقام مرکز خراسان رضوی، مهندس صدوقی معاون فنی و مهندس عباسی مدیر فرستنده های تلویزیونی و اف ام مرکز تقدیم ایشان شد و از زحمات آنان با اهداء لوح و هدایا تقدیر شد.

alt