سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

تبسم گرگ روی میز تدوین - صفحه محتوایی خبر

 

 

تبسم گرگ روی میز تدوین

فیلم تبسم گرگ محصول صدا وسیمای خراسان رضوی به نویسندگی و کارگردانی جواد علیزاده هم اکنون  مراحل پایانی  ساخت  خود را طی می کند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی، نادر مرد شکارچی به همراه همسر و فرزند معلولش در حاشیه روستایی در منطقه ای کوهستانی زندگی می کند. نادر مجبور است برای پرداخت بدهی های خود به شکار غیر مجاز رو بیاورد. اقدام سودجویانه او علیه طبیعت و حیاط وحش باعث بروز مشکلاتی برای او و خانواده بویژه همسر باردارش می شود اما در مقابل همسرش مارال تلاش می کند با الهام از طبیعت  و توجه به معنویت خود و فرزندش را از خطر برهاند و این باعت تغییراتی در زندگی آنان می شود و...

گفتنی است فیلم تبسم گرگ در حال حاضر   مراحل ضبط و همزمان تدوین را سپری می کند. ابراهیم اصغری تهیه کنندگی فیلم های سینمایی « شور و شیرین »، « او خوب سنگ می زند »، « به کبودی یاس » و ... را به عهده داشته است.

عوامل فیلم تبسم گرگ عبارتند از:

نویسنده و کارگردان جواد علیزاده، تهیه کننده: ابراهیم اصغری، مشاور کارگردان: احمد کاوری ،مدیر فیلم برداری: حامد فرشته حکمت، طراح صحنه و لباس: داریوش پیرو، طراح چهره پردازی: محمدرضا قومی، مدیر تولید: جواد اصغری، صدابردار: رضا تهرانی، ناظر پروژه: مهدی محمدی، دستیار کارگردان  و برنامه ریز:محبوبه نظری، دستیار دوم کارگردان: حمید اصغری و بیژن حکمی، منشی صحنه: نیلوفر فرهمند، دستیار صحنه و  لباس: بهزاد آقا بیگی، مدیر صحنه: فرامرز کرامتی، مسئول لباس: مرضیه صدق آمیز، جانشین تولید: مهدی نظام دوست، مدیر تدارکات: علی حصاری، بازیگران: لیلا برخورداری، رضا نامدار، امیر محاسبتی، داود عین آبادی،  محمد دلگشا، هامون جباری، و بازیگر خردسال تارخ دیانتیان و با حضور پردیس افکاری .

alt

alt