جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تبیین ابعاد مختلف حماسه نه دی و انعکاس همبستگی ملت و نظام در برنامه های مرکز ایلام - صفحه محتوایی خبر

 

 

تبیین ابعاد مختلف حماسه نه دی و انعکاس همبستگی ملت و نظام در برنامه های مرکز ایلام

تبیین ابعاد مختلف حماسه نه دی و انعکاس همبستگی ملت و نظام در برنامه های مرکز ایلام

 

آگاهی بخشی به آحاد جامعه برای شناخت توطئه دشمنان قسم خورده ملت ایران در جریان فتنه 88 از مهم ترین برنامه های صدا و سیمای مرکز ایلام است.

 به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛ مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: ایجاد فتنه ی 88 ظاهرا بر سر انتخابات ، اما در واقع سناریوی از پیش آماده شده ی دشمن برای ضربه زدن به اصل نظام  و ولایت فقیه بود.

شیروی با بیان مواردی از توطئه های رسانه ای نظام سلطه در فتنه 88 افزود:رسانه ی ملی با برنامه ریزی منسجم و بیان وقایع ، نقش خود را در آگاه سازی مردم بخوبی ایفا کرده است.

وی گفت : به همین منظور معاونت های مختلف صدا، سیما ، خبرو مجازی رسانه استانی نیز با تهیه و تولید ویژه برنامه هایی حماسه 9 دی و ابعاد مختلف فتنه 88 را بررسی می کنند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام با اشاره به اینکه ویژه برنامه روز بصیرت از ساعت 10 صبح روز نهم دی ماه بصورت زنده و به مدت 90 دقیقه از صدا ی مرکز ایلام ، شنوندگان رادیو ایلام رابا خود همراه  می کند، گفت: استفاده از بیانات مقام معظم رهبری ، بحث کارشناسی در خصوص ابعاد فتنه 88 ، ارتباط با گزارشگران از محل برگزاری مراسم 9 دی ، پخش گوشه هایی از مراسم 9 دی و تصنیف های مذهبی از جمله بخش های مختلف ویژه برنامه روز بصیرت است .

شیروی همچنین با اشاره به ویژه برنامه های معاونت سیمای مرکز ایلام افزود :  پخش مراسم روز 9 دی،پخش سه مستند گرمترین روز سال ، اتحاد شوم و کاک سلیم، پخش فیلم سینمایی ، موشن گرافیک  ، کلیپ، سرود و نماهنگ ، تیزر فراخوان عکس و فیلم از جمله ویژه برنامه هاییست که در کنار برنامه هایی همچون مانگه شو و کودک و نوجوان با موضوع حماسه 9 دی از قاب سیمای مرکز ایلام ، روی آنتن می رود.

وی همچنین به برنامه های معاونت خبرمرکز ایلام اشاره کرد و گفت:گفتگوی ویژه خبری با حضور مسئولان استانی از جمله رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، تهیه 4 گزارش خبری- موضوعی ،اطلاع رسانی در خصوص برگزاری راهپیمایی روز نه دی و پخش بیش از 25 مورد اخبار و اطلاعیه های ستاد نه دی استان از جمله برنامه های عوامل خبرمرکز ایلام برای  تبیین دستاوردهای حماسه 9 دی است .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام همچنین با اشاره به اینکه امسال معاونت مجازی رسانه استانی در کنار سایر معاونت های مرکز ایلام آماده انعکاس همبستگی ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی است گفت: تهیه و تولید ویدئو کلیپ از راهپیمایی سالهای قبل در استان ، تهیه گیف با موضوع بصیرت افزایی ،پخش زنده گوشه هایی از مراسم نه دی از طریق تلگرام و اینستاگرام ، بارگذاری عکس و عکس نوشت از حضور پر شور مردم استان در راهپیمایی روز بصیرت افزایی از جمله برنامه های معاونت فضای مجازی برای تبیین ابعاد فتنه 88 و گرامیداشت حماسه نهم دی ماه است.