جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تب و تاب برنامه های چهل سالگی انقلاب در صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد - صفحه محتوایی خبر

 

 

تب و تاب برنامه های چهل سالگی انقلاب در صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد

مدیریت انقلابی ، روحیه جهادی و تفکر بسیجی ، لازمه نکوداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی

تب و تاب برنامه های چهل سالگی انقلاب در صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد ، افشارنیا در جمع برنامه سازان   و همکاران خبر مرکز با بیان توطئه های آمریکا و تشریح وضعیت اقتصادی جامعه،گفت : با تولید برنامه های امید بخش و نشاط آفرین و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در ساختار جذاب و تاثیر گذاری ، روح امید و ایستادگی در برابر مشکلات را دربین مخاطبان تقویت کنید.

مدیرکل شبکه  استانی دنا  گفت : مدیران و کارکنان رسانه ملی باید مدیریت انقلابی و روحیه جهادی و تفکر بسیجی را در بین خود و در بطن جامعه نهادینه کنند و برای تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی و رفع دغدغه های مقام معظم رهبری از همه ظرفیت های رسانه بهره بگیرند .

وی در ادامه افزود : بر اساس نظرسنجی ها مردم استان کهگیلویه و بویراحمد بالاترین میزان تاب آوری در شرایط سخت اقتصادی را به خود اختصاص داده اند.

افشارنیا عنوان کرد :  30 درصد از کل تولیدات صدا وسیمای مرکز استان (صدا ، سیما ، خبر، فضای مجازی) به موضوع چهلمین سال انقلاب خواهد پرداخت و این مهم با تهیه و تولید روزانه 10برنامه رادیویی روتین و غیر روتین (692 قسمت ) ، 13 برنامه تلویزیونی روتین و غیر روتین (330 قسمت و 5855 دقیقه ) و بیش از 130 برنامه در فضای مجازی بدست خواهد آمد.