سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

تجربه زندگی در مزارع چای گیلان با شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

تجربه زندگی در مزارع چای گیلان با شبکه شما

تجربه زندگی در مزارع چای گیلان با شبکه شما

مجموعه داستانی چای وزندگی در 26 قسمت 30 دقیقه ای به کارگردانی علی حلوی و تهیه کنندگی رضا سیف پور در صدا و سیمای مرکزگیلان تولید شده و از چهارشنبه 16 اردیبهشت هر شب ساعت 19از شبکه شما پخش می شود.     

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس واستان ها سریال چای و زندگی به مشکلاتی که در یک کارخانه چای رخ می دهد و چالش هایی که بین کشاورزان و کارگران بوجود می آید را به تصویر می کشد. در این سریال از لوکیشن های مختلف و زیبای باغات چای و کارخانجات در لاهیجان، لنگرود، سیاهکل، کیاشهر و شهر رشت استفاده شده است. با وجود اینکه زبان اصلی مجموعه فارسی است اما عناصر لهجه گیلکی به صورت کامل در مجموعه استفاده شده است.  

 در این سریال که تکرار آن روز بعد ساعت 14 پخش می شود بازیگرانی همچون محمد علی شابختی، داریوش علی نژاد، علیرضا تاج شهرستانی، وحید محبوب بشری، محمدرضا فتحی، محمد نوری، حسین رفعتی، محمد علی حقانی فر، مرضیه گوهری، مریم دواتگر، فاطمه صفرزاده، سید مرضیه تقیبی، حدیث نیکرو، راحله رحیمی، برنا انصاری، محمدرضازارعی و زینب شعبانی به ایفای نقش پرداخته اند.  

 عوامل این سریال عبارتند از: نویسنده: علی حلوی / مدیر تصویربرداری : مهدی پژمان/ مدیر تولید و دستیار تهیه : محمد فکری / صدابردار: غلامرضا کاظمی/ دستیار اول کارگردان: جلال رفیعی مقدم/ تصویربرداران: بهروز عاشوری، مسعود عاشوری، داریوش هاتف / طراح گریم: علی کاظمی / گریم: معین فائقی راد / منشی صحنه: فاطمه ساعتی / دستیارصحنه و کارگردان: احمد حیدری.