جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

تجلیل ازبرترین های مرکز یزد در جشنواره هجدهم - صفحه محتوایی خبر

 

 

تجلیل ازبرترین های مرکز یزد در جشنواره هجدهم

از برنامه سازان صدا و سیمای مرکز یزد که در هیجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها توانستند خوش بدرخشند تجلیل شد.

در مراسمی با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولین و معاونین و مدیران صدا و سیمای یزد از برترین های جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های سازمان صدا و سیما با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.

در جشنواره هجدهم 7 نفر حائز رتبه برتر و مشمول دریافت جایزه شدند و41 اثر هم در بخش صدا و سیما و خبر مورد تقدیر قرار گرفتند.

میر محمدی استاندار یزد در این مراسم ضمن تبریک میلاد کریم اهل بیت از تلاش ها و زحمات برترین های جشنواره هجدهم تشکر کرد و گفت: این افتخار بزرگ نتیجه توجه به کیفی سازی و تنوع در برنامه هاست که باید به همه دست اندرکاران صدا و سیمای یزد تبریک گفت.

حجت الاسلام و المسلمین مدرسی مشاور فرهنگی صدا و سیمای یزد هم در این مراسم ضمن قدردانی ازبرگزیدگان این جشنواره گفت: مردم محوری و اخلاص در کار و توجه به همه سلایق از ویژگی های کار در رسانه است.

آسایش مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد نیز با ارائه گزارشی از روند انتخاب آثار برتر در 3 بخش صدا، سیما و خبر توسط داوران مجرب، گفت: این افتخار در سایه رقابت شدید و تنگاتنگ بین عوامل و برنامه های متعدد استان ها بدست آمده است.

هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها سازمان صدا و سیما خرداد ماه امسال در شهر تبریز برگزار شد.

alt

alt