جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

تجلیل از برگزیدگان شبکه استانی دنا - صفحه محتوایی خبر

 

 

تجلیل از برگزیدگان شبکه استانی دنا

تجلیل از برگزیدگان شبکه استانی دنا

 

با حضور رییس سیمای مراکز استان های رسانه ملی از  برگزیدگان صدا وسیمای مرکز کهگیلویه وبویر احمد در بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها  تجلیل شد.
  به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویر احمد
امیر رئوف مدیر کل مرکز در آیین تجلیل از برگزیدگان و آثار راه یافته به مرحله داوری جشنواره بیست ودوم تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها‌ با تبیین شاخصه‌ها و مولفه‌های استان در ابعاد مختلف روحیه شجاعت، حریت و غیرت و دلداگی به انقلاب اسلامی و عشق و مودت مردم به خاندان عصمت و طهارت را جزء لاینفک مردم این دیار توصیف کرد و نیروی انسانی با هوش و با انگیزه را بزرگترین سرمایه مردم این خطه قلمداد کرد و به موفقیت های شبکه دنا در بیست ودومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها که امسال به میزبانی استانداری خراسان شمالی و با حضور قریب به هزار نفر از هنرمندان سراسر کشور در بجنورد برگزار شد اشاره  و اظهارکرد از بین ده ها اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره در مجموع 58 اثر موفق به ورود به مرحله داوری شدند که از این تعداد یک تندیس ویژه جشنواره ، 14دیپلم افتخار و 3 تقدیر در بخش های مختلف موسیقی،  رادیو،تلویزیون خبر، فضای مجازی به هنرمندان مرکز کهگیلویه بویراحمد تعلق گرفت.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در ادامه ابراز امیدواری نمود که با تلاش کارکنان و مدیران مرکز در بخش های مختلف و با برنامه ریزی مناسب شبکه دنا در جشنواره آینده که به میزبانی استانداری اردبیل برگزار خواهد شد به عنوان پدیده این رویداد مهم فرهنگی معرفی شود.
رئیس مرکز سیمای استان های سازمان صدا وسیما نیز در این مراسم با اشاره به درخشش هنرمندان صدا وسیمای کهگیلویه وبویراحمد در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها گفت: برنامه سازان خوش ذوق وموفقی درصدا وسیمای مرکز کهگیلویه بویراحمد وجود دارند که با عزم و همت مضاعف می توانند این موفقیت ها را دوچندان کنند.
فاطمی افزود: با وجود جوان و کوچک بودن استان کهگیلویه بویراحمد اما صدا وسیمای این مرکز توانست با همت مدیران و هنرمندان توانمندی که دارد در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها به خوبی بدرخشد که این موضوع جای تقدیر دارد.
وی افزود:هنرمندان این مرکز باید آثاری تولید کنند که برای مردم باشد و در شبکه‌های سراسری دیده شود چرا که این آثار می تواند شانس بیشتری برای موفقیت در جشنواره‌ها داشته باشند.
در پایان این مراسم رئیس مرکز سیمای استان ها و مدیرکل مرکز با اهدای لوح سپاس از برگزیدگان و هنرمندان شبکه استانی دنا تقدیر کردند.