جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

تجلیل از خانواده شهدا و نام آوران چهارمحال و بختیاری در افتتاحیه جشنواره هدهد - صفحه محتوایی خبر

 

 

تجلیل از خانواده شهدا و نام آوران چهارمحال و بختیاری در افتتاحیه جشنواره هدهد

تجلیل از خانواده شهدا و نام آوران چهارمحال و بختیاری در افتتاحیه جشنواره هدهد

 

در مراسم افتتاحیه بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما، از خانواده شهدا و نام آوران استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، جشنواره بيست و يكم، مراسم افتتاحیه بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات مراکز، شنبه شب در منطقه گردشگری چغاخور استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
در این مراسم و بعد از سخنرانی و خیرمقدم عظیمی مدیرکل این مرکز و با حضور دکتر علی دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی، سردار اکبری فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(ع)، نمایندگان مردم استان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی، نجفی رئیس بنیاد شهید استان و دیگر شخصیت‌های حاضر در مراسم، از خانواده شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم این استان تجلیل شد.
اشرف اسدی همسر شهید حسن ریاحی از طرف خانواده شهیدان بهمن، بهرام و حسن ریاحی، آمنه سمیع خواهر شهیدان قدرت‌الله، عبدالله و ولی‌الله سمیع قهفرخی و همسر شهید کاووسی، بهروز کیانی برادر شهیدان اله قلی، اله یار و محمد کیانی، فریدون استکی برادر شهیدان رحمان، مجتبی و حمید استکی و سیده کوثر سادات افضلی همسر شهید علیرضا جیلان در این مراسم تجلیل شدند.
در بخشی دیگر از این مراسم از زهرا نادری جودکار چهارمحال و بختیاری به عنوان برترین و محجبه‌ترین بانوی اعزامی میادین بین‌المللی و رکورددار بانوان جودو، داریوش صمیمی و محمد ارزنده ورزشکاران رشته دو و میدانی و موعود بنیادی‌فر داور فوتبال نیز با اهدای لوح و جوایزی تقدیر شد.
بخش بعدی تقدیر از نام‌آوران چهارمحال و بختیاری، به نخبگان و دانشمندان اختصاص داشت؛ در این بخش از دکتر مجید ابن علی دانشمند جوان کشوری و برگزیده فرهنگستان علوم و دکتر ارسلان خالدی‌فر فرزند شهید و مدیرکل پزشکی استان تجلیل شد.
پروین برادران کارآفرین برتر و نیز پیام‌دهکردی از بازیگران سینما و تلویزیون و خانواده مرحوم بهمن علاء‌الدین شاعر و موسیقی‌دان هم از دیگر افرادی بودند که در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفتند.
در ادامه نیز از لطف‌الله سیاهکلی، منصور کریمیان، حجت‌الله رحیم‌زاده و عیسی فرهادی مدیران کل اسبق صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری هم تجلیل شد.
سیاهکلی بعد از دریافت جایزه خود در سخنانی کوتاه با اشاره به خاطرات خوب خود از دوران خدمت در این استان عنوان کرد: زمانی تعداد فرستنده‌های رادیویی و تلویزیونی در چهارمحال و بختیاری بسیار کم بود ولی امروزه توسعه فراوانی یافته است.
وی افزود: مردم این استان در راه پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی، زحمات زیادی کشیده‌اند و کارهای خوب را همیشه به یاد دارند و آن را ادامه می‌دهند و همیشه به خادمان خود ابراز لطف و محبت دارند.
کریمیان هم در سخنانی اظهار کرد: شجاعت مدیران و برنامه‌سازان، زمان‌شناسی، مردم‌شناسی و مخاطب‌شناسی از جمله عوامل موفقیت رسانه هستند.
وی ادامه داد: جشنواره هدهد آوردگاهی است برای تجلی همه این شاخصه‌ها، اینکه کدام استان‌ها توانسته‌اند راهکارهای نوینی را کشف کنند و بکار بندند.
کریمیان شبکه‌های استانی را آبروی رسانه ملی دانست و تصریح کرد: امیدواریم روند رو به رشد شبکه‌های استانی همچنان ادامه یابد.