جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تجلیل استاندار خراسان رضوی از تلاش رسانه استانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

تجلیل استاندار خراسان رضوی از تلاش رسانه استانی

تجلیل استاندار خراسان رضوی از تلاش رسانه استانی

تجلیل استاندار خراسان رضوی از تلاش رسانه استانی

استاندارخراسان رضوی عملکرد صداو سیمای مرکز خراسان رضوی را در بهار فاطمی رضایت بخش و شایسته تقدیر دانست.

علیرضا رشیدیان که  در نشست با مدیر کل، معاونان و مدیران مرکز خراسان رضوی، سخن می گفت به تبیین ملاحظات بین المللی و منطقه ای اشاره کرد و افزود: شبکه پایتخت معنوی ایران که در ایام بهار فاطمی با پوشش مناسب در برنامه های تولیدی و تأمینی تلاشی ارزشمند داشت در سال جدید با توجه به چالش های فرا ملی پیش رو، رسالتی مهم در جهت ارتقای همدلی و همزبانی دولت و ملت دارد.

استاندار خراسان رضوی اشاعه فرهنگ رضوی و مبانی معرفتی اسلام را از جمله وظایف صدا و سیمای مرکز عنوان و تصریح کرد: مهمترین تفاوت شبکه های صدا و سیمای داخلی با شبکه های ماهواره ای در این است که آنها مطالب را یک جانبه و در راستای منافع خویش به مخاطب ارائه می دهند در صورتیکه شبکه های داخلی با انعکاس پاسخ مسئولان، نگاهی فرا گیر و دو سویه نسبت به مسائل مختلف کشور به مخاطب می دهند.

رشیدیان با بیان اینکه رفع معضلات و آسیب های اجتماعی کار فرهنگی می طلبد، اذعان کرد: بخش های زیارتی صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی در تحکیم بنیان اعتقادی و معرفتی مردم نقش آفرین است و این اقدام، حرکتی شایسته و در مسیر همبستگی همه مخاطبان اعم از هم استانی ها و همسایگان هم جوار مؤثر است.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی هم در این نشست در گزارشی جامع به جایگاه رسانه در روند توسعه جوامع اشاره کرد و گفت: رسانه استانی به مثابه بازوی فرهنگی مدیران ارشد استان اند و از ارکان و اجزاء لاینفک توسعۀ همه جانبه استان تلقی می شود.

حجت الاسلام والمسلمین نهاوندی توسعه دیجیتال استان و دست آوردهای تولیدی و راه اندازی بخش های زیارت در صدا و سیما را در تحکیم ریشه های اعتقادی، تقویت بنیان خانواده و اشاعه سبک زندگی ایرانی – اسلامی ارزیابی کرد و افزود: راه اندازی بخش زیارت سیما و رادیو زائر با استقبال مخاطبان شبکه استانی قرار گرفته است و امیدواریم در آینده با حمایت مسئولان استانی در بخشهای فرهنگی و اطلاع رسانی مؤثر واقع شویم.

گفتنی است در پایان این نشست از تله فیلم فرزانه، کاری از سیمای مرکز خراسان رضوی رونمایی شد که در نیمه شعبان و عید فطر قرار است پخش شود.