سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

تجلیل دکتر دارابی از فعالیت ‌های مراکز استانی در ایام نوروز - صفحه محتوایی خبر

 

 

تجلیل دکتر دارابی از فعالیت ‌های مراکز استانی در ایام نوروز

تجلیل دکتر دارابی از فعالیت ‌های مراکز استانی در ایام نوروز

 

معاون امور استان‌های رسانه ملی در پیامی به مدیران کل مراکز استانی صدا و سیما، از تلاش شبانه‌روزی این مراکز در ایام نوروز تشکر کرد.
دکتر علی دارابی در پیامی به مدیران کل مراکز، ضمن تبریک سال نو، از فعالیت مجدانه و شبانه‌روزی مدیران، عوامل فنی و برنامه‌سازان رادیو و تلویزیون استان‌ها در ایام نوروز تقدیر و تشکر کرد.
در متن پیام دکتر دارابی آمده است: صدا و سیمای مراکز استان‌ها در نوروز ۹۷ در مجموع خوش درخشید. نوآوری، ابتکار و خلاقیت های ارزنده‌ای در تولیدات مشاهده شد. ویژه برنامه‌های تحویل سال و روز عید و مناسبت‌های ایام تعطیلات هم حرف جدیدی برای مخاطبان داشتند.
در ادامه این پیام تصریح شده ست: اهتمام مراکز در تبیین و تحلیل شعار سال هم مورد توجه بود که البته انتظار برنامه سازی‌های جذاب و تاثیرگذار در این حوزه در طول سال بیشتر از گذشته می‌باشد.
دکتر دارابی همچنین با اشاره به نخستین جلسه شورای معاونان در روز سه‌شنبه 14 فروردین ماه و ارائه گزارشی از عملکرد و اقدامات صدا و سیمای مراکز استان‌ها و اداره کل صدا و مرکز سیمای استان‌ها خاطرنشان کرده است: اینجانب  صمیمانه از همه همکاران خدوم، مدیران پرتلاش در ستاد معاونت بطور اخص در اداره کل صدا و مرکز سیمای استان‌ها تقدیر و تشکر می‌نمایم و از مدیران محترم مراکز که نقش فرماندهی و هدایت و راهبری مراکز را برعهده داشته‌اند و در خط مقدم بوده‌اند قدردانی ویژه دارم. مدیران، کارکنان، معاونان مراکز به خصوص صدا، سیما، فنی که بار اصلی زحمات را برعهده داشته اند به سهم خود تشکر می‌نمایم و توفیقات همگان را از خداوند منان خواهانم.