سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تجلیل معاون امور استان های صدا و سیمای از خانواده شهید مدافع حرم و سردار سلگی در همدان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تجلیل معاون امور استان های صدا و سیمای از خانواده شهید مدافع حرم و سردار سلگی در همدان

تجلیل معاون امور استان های صدا و سیمای از خانواده شهید مدافع حرم و سردار سلگی در همدان

 

معاون رسانه ملی با خانواده مدافع حرم شهید سید میلاد مصطفوی دیدار کرد.

دکتر دارابی در این دیدار با اهدای لوح تقدیر به پدرشهید مصطفوی گفت : مدافعان حرم چشم وچراغ این جامعه  هستند.
معاون امور استانهای رسانه ملی افزود : با تربیت چنین فرزندانی ما امروز امنیت وعزت داریم ودر جهان ومنطقه سربلند هستیم. پدر شهید مصطفوی هم گفت : میلاد با اینکه داغدار مادرش بود همواره در آرزوی شهادت بود ودر آخرین سفری که به مشهد مقدس رفت از امام رضا (ع) خواسته بود که در راه آل الله به شهادت برسد .

در ادامه معاون امور استان های صدا و سیما به دیدن سردار حاج میزرا سلگی رفت . در این دیدار دکتر دارابی گفت : من همیشه دلم می خواست به دیدار کسی بروم که رهبر معظم انقلاب دلش می خواست به دیدارش برود . او از دهقان نیری مدیرکل صداوسیمای مرکزهمدان خواست مستند شهید زنده را درباره زندگی سردار سلگی برای چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بسازد .

معاون امور استانهای رسانه ملی هم گفت : شما درپیشگاه امام حسین (ع) سربلند هستید ووجود شما جانبازان وایثارگران در جامعه موجب دلگرمی مردم وشکست توطئه های دشمنان است .

حاج میرزا محمد سلگی هم گفت : من سرباز ولایت هستم وکارخاصی انجام نداده ام . او افزود : گمنامی در راه خدمت به وطن ورهروی ولایت افتخاری است که نصیب من شده است ، خیلی دلم نمی خواست مطرح شوم اما بواسطه فرمایشات رهبرمعظم انقلاب برای ترویج فرهنگ شهادت ومقابله با جنگ نرم به فرمان ولایت در صحنه حضور یافتم. در این دیدارحاج میرزا محمد سلگی یک جلد کتاب خاطراتش را به نام "آب هرگز نمی میرد" به دکتر دارابی اهداکرد.