جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تجلی شکوه 40 سالگی انقلاب اسلامی در قاب صدا و سیمای مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

تجلی شکوه 40 سالگی انقلاب اسلامی در قاب صدا و سیمای مرکز گلستان

تجلی شکوه 40 سالگی انقلاب اسلامی در قاب صدا و سیمای مرکز گلستان

 

در جشن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،  صدا و سیمای گلستان همچون سال های گذشته برنامه های متنوعی را برای بینندگان خود در معاونت های سیما، صدا، خبر و فضای مجازی تهیه و تولید کرده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان،همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، صدا و سیمای مرکز گلستان  برنامه های مختلفی را برای زنده نگه داشتن یاد وخاطره رشادت ها و ایثارگری ها ی مردم  انقلابی تدارک دیده است.

معاونت سیما نیز با ویژه برنامه "طلوع فجر" هر شب به مدت 30 دقیقه به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد مهدی ناصری میهمان خانه های گرم مردم استان در دهه مبارک فجر خواهد بود؛ این ويژه برنامه همزمان با آغاز دهه مبارک فجر هرروز از ساعت 14:45 از شبکه گلستان با خاطره گویی، گفتگو با خانواده شهدا،  تاریخ نگاران و ... از آیتم های ویژه برنامه طلوع فجر است.

" سرزمین من " به تهیه کنندگی و کارگردانی سید روح ا... بنی عقیل در ۱۲ قسمت به مدت 60 دقیقه ساعت 21:00 شرح حال مردم انقلاب را در شهرستان ها خاطرات تلخ و شیرین آنان، دعوت از تاریخ نگار انقلاب غلامرضا خارکوهی  و ... روی آنتن می رود.

همچنین   "سخنرانی ویژه استاندار و اجرای گروه سرود 400 نفری " به تهیه کنندگی یزدان خاندوزی 12 بهمن به مدت 30 دقیقه، ویژه برنامه" تبیین دستاورد های40 ساله انقلاب" به تهیه کنندگی یزدان خاندوزی به مدت 30 دقیقه با آیتم سخنرانی سردار غیب پرور می پردازد.

شبکه استانی گلستان در روز 22 بهمن ماه با ویژه برنامه "سرزمین من " از ساعت 8:30 به تهیه کنندگی حمید رضا دنکوب داخل استودیو، ابراهیم امیر خانی میدان شهرداری،  محمد مهدی ناصری از سه راه بهارستان و گروه کودک بچه های گلستان به تهیه کنندگی سید روح الله بنی عقیل در این روز شور و حضور مردم انقلابی را به گوش جهانیان می رسانند.

سایر برنامه های روتین و مهم  شبکه استانی گلستان، شب های هیرکان، متولد 57، خانه محبت، گفتمان، قرار دل، نقطه اوج، در استان، بچه های گلستان و تمام جشن های سراسر استان می باشد.

در بخش رادیوی فارسی و برون مرزی این مرکز

" انقلاب در گلستان" عنوان برنامه ویژه دهه مبارک فجر صدای فارسی گلستان است در 6 قسمت و در روستاهای پرجمعیت استان بصورت زنده  باحضور حداکثری مردم و نخبه های و کارآفرینان و خانواده شهدای آن دوران هر کدام به مدت 60 دقیقه ساعت 19:00 به تهیه کنندگی حمید کاویانی  و نویسندگی مجتبی طالبی تقدیم شنوندگان همیشه همراه گلستانی می شود.

این برنامه قرار است به مصاحبه با نوازندگان موسیقی، دوستان و هم محلی ها شهدای دانش آموز و... را برای شنوندگان همیشه همراه به روی آنتن ببرد.

"جوان انقلابی"به تهیه کنندگی لطیفه دوجی ساعت 18:00 با حضور در شهرها و روستاهای مختلف به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی  انقلاب  جوانان فرهیخته و هنرمند و نمونه در بخش های مختلف رو معرفی می کنند و....اجرای موسیقی زنده از بخش های بسیار جذاب این برنامه است.

همچنین "قصه های انقلاب"  به تهیه كنندگی محمد مهدی عاقل حقیقی به مدت۳۰ دقیقه ساعت 23:00 قرار است به خاطرات  آن روزها از قول مردم  انقلابی و..."از گلستان تا بهارستان" به تهیه کنندگی حمید کاویانی ساعت 12:00 الی 13:00، "نمایش هفته"  به تهیه کنندگی مجتبی طالبی ساعت 20:30، "مستند انقلاب" ساعت 15:30 و "مستند حوادث انقلاب" ساعت17:00 به تهیه کنندگی سونیا سعادت فر، "مسابقه ترجه"ساعت 15:00، "انقلاب در روستا"ساعت 16:30 و "هنرمند انقلابی"ساعت 21:30 به تهیه کنندگی عباس رسول آبادی و "مسابقه مشاعره" به تهیه کنندگی محسن بنیامین ساعت 13:30عنوان ویژه برنامه های 40  سالگی انقلاب  تقدیم شنوندگان همیشه همراه گلستانی می شود.

در روز 22 بهمن با ویژه برنامه "حماسه حضور" به تهیه کنندگی حمید کاویانی از 8:30 صبح به مدت 3 ساعت بطور زنده برای شنوندگان پخش می شود.

سایر برنامه های روتین و مهم  رادیو فارسی، گلستان سلام، روزنه،  ساعت جوانی، خانه ما، گلستانه، داستان یک زندگی، مسابقه گل گشت، زنگ انقلاب، آبادی با موضوع دهه مبارک فجر تولید، تأمین و پخش خواهد شد.

همچنین رادیو ترکمنی گلستان

با ویژه برنامه "سایرایاراولکام"  از ساعت 15:00 به مدت 120دقیقه با آیتم هایی از جمله کلام رهبری، گزارش مردمی، سرود های حماسی و ... با تهیه کنندگی لطیفه دوجی،  احمد قرنجیک و عبدالطیف گرکز در این ایام روی آنتن می رود.

سایر برنامه های روتین رادیو برونمرزی دیدگاه های رهبری، گوهر جوانی، در محضر آفتاب کلام رهبری، جهان سیاست، خانواده و تفسیر سیاسی در این ایام پخش خواهد شد.

در روز 22 بهمن با ویژه برنامه "انقلاب شکوهمند" ساعت 8:00 صبح  تا 12:00 بصورت زنده  حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را برای مخاطبان خود به تهیه کنندگی عبدالطیف گرکز روی آنتن می برد.

معاونت خبر استان به پوشش کلیه رویدادهای دهه مبارک فجر در سطح استان، تولید و پخش گزارش های  خبری متعدد در قالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ...با موضوع  شکوه 40 سالگی انقلاب  و  پخش 8 گفتگوی ویژه خبری با حضور سرداران و مسئولان استانی به مدت25 دقیقه  از اهم فعالیت های این حوزه دراین ایام می باشد.

باشد.

همچنین در روز 22 بهمن این معاونت با 9 گروه خبری در گرگان و 14 گروه خبری در شهرستان های استان این رویدار بزرگی تاریخی را پوشش می دهند.

معاونت فضای مجازی مرکز نیز در خصوص 40 سالگی انقلاب اسلامی به بارگزاری برنامه های مختلفی اهم از 50 مستند در خصوص 40 سالگی، 50 کلیپ های صوتی و تصویری ، 20چند تیزر در خصوص این ایام ، موسیقی، کلیپ جشن های پیروزی انقلاب از سراسر استان، 50موشن گرافی،  140 پوستر و عکس نوشت، 60 پادکست، 20اینفوگرافی و 5 کاریکاتور، مسابقه عکس، کلیپ بهمن تماشایی، پویش #من آمده ام که، 15 نماهنگ، کلیپ حماسه حضور در خصوص ۲۲ بهمن و جشن های 40 سالگی انقلاب از سراسر استان و ...از واحدهای صدا، سیما و خبر را در این ایام بارگزاری خواهد کرد.