سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

تحولی بزرگ از یک خواب کوچولو آغاز می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

تحولی بزرگ از یک خواب کوچولو آغاز می شود


تله فیلم یک خواب کوچولو به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین عامری به سفارش صدا و سیمای مرکز گلستان تهیه و تولید شد.

عامری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ترویج فرهنگ بومی استان گلستان، فرهنگ شهادت و ایثار و همچنین نگاه به آداب و رسوم مردم استان در ماه محرم از جمله دلایل تولید این تله فیلم است.

وی با اشاره به اینکه تله فیلم یک خواب کوچولو دو ماه پیش تولید داشته است ابراز داشت: تصویربرداری و انجام تمامی مراحل فنی پایان یافته و هم اکنون فیلم آماده نمایش است.

وی گسترش اخلاق و دین محوری را یکی از ویژگی های فیلم عنوان کرد و افزود: در این تله فیلم سعی شده از تجهیزات به روز و تکنیک های متعدد تصویربرداری استفاده شود و به خصوص کادربندی های بسیار زیبا در فضاهای طبیعی استان جذابیت هایی منحصر به فردی برای مخاطب در نظر گرفته شده است.

عامری با اشاره به بخش هایی از داستان این تله فیلم گفت: مردی که مداح اهل بیت است به تازگی ازدواج کرده و بر اثر سانحه ی تصادف همسرش رو از دست می دهد به همین علت از خواندن برای امام حسین (ع) دست می کشد در مسیر داستان با افراد مختلفی آشنا می شود که باعث متحول شدن زندگی او می شوند .

وی در پاسخ به این پرسش که نحوه انتخاب بازیگران چگونه بوده است توضیح داد: در این تله فیلم ترکیبی از بازیگران ملی و بومی حضور دارند تا با تعامل یکدیگر زمینه تولید یک اثر  با کیفیت به وجود آید.

وی تصریح کرد: در 25 لوکیشن سعی شده تا جذابیت های بصری و مناطق دیدنی استان به تصویر کشیده شود.

گفتنی است: ارسطو خوش رزم، علیرضا پورمحمد، ویدا جوان، سیاووش ناظم و ... از جمله بازیگرانی هستند که در این تله فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

نویسندگان: حسین عامری، نسیم باستانی/ مجری طرح: نسیم باستانی/ مدیر تصویربرداری: هاشم مرادی/ مدیر تدارکات: عابد رنجبر/ طراح گریم: پروانه پورمحمدی/ مدیر تولید: ابراهیم امیرخانی .

alt

alt