حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷

تدارك مركز آذربايجان غربي در هفته وحدت و ميلاد پيامبر اسلام (ص) - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

تدارك مركز آذربايجان غربي در هفته وحدت و ميلاد پيامبر اسلام (ص)

تدارك مركز آذربايجان غربي در هفته وحدت و ميلاد پيامبر اسلام (ص)

 

صداوسيماي مركز آذربايجان غربي به مناسبت هفته وحدت و ميلاد خجسته پيامبر نور و رحمت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) با تدارك ويژه برنامه هاي شاد و متنوع همراه مخاطبان خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی، سيماي این مرکز با ويژه برنامه زنده "رسم عاشقي" در روز ميلاد از ساعت 9 بمدت 90 دقيقه به تهيه كنندگي محمدرضا همتي اين عيد بزرگ مسلمانان را جشن مي گيرد.
برنامه خانواده (ائويميز) هم ضمن پرداخت به اين مناسبت در طول هفته روز چهارشنبه 15 آذر به صورت زنده از ساعت 12:45 با تبيين سيره اخلاقي و عملي پيامبر اسلام در خانواده ها به به تهيه كنندگي جليل سبزي پخش مي شود.
همچنين برنامه شبانگاهي ( اولدوز ) نيز از ساعت 21 به مدت 60 دقيقه با آيتم هاي شاد و متنوع، ميلاد پيامبر و امام صادق را جشن مي گيرد.
برنامه هاي كردي (تروسكه) و (پنجره) نيز از 10 آذر تا پايان هفته وحدت به تهيه كنندگي علي سهيلي نژاد و يعقوب ملكي با رويكرد جشن هاي هفته وحدت در مناطق مختلف استان پخش مي شود.
راديو چي چست نيز به منظور بررسي و تبيين ابعاد شخصيتي و سيره عملي و اخلاقي امام صادق و پيامبر اكرم به عنوان الگو و اسوه حسنه جوامع بشري و فلسفه وجودي آن حضرت در آيات به عنوان مرسل و ابلاغ كننده پيام الهي و ضرورت همبستگي در برنامه هاي زنده سلام ياشايش ، سئوگي سارايي، بير آخشام بيرسلام، كنديميز، جوانه هاي چي چست و برنامه هاي شب بخير و جنگ جمعه كردي از 11 لغايت 15 آذر با پخش گزارش، ارتباط با مسئولان، دعوت از هنرمندان، نمايش هاي طنز به موضوع هفته وحدت و ميلاد رسول اكرم (ص) مي پردازد. همچنين ويژه برنامه (نور بايرامي) به تهيه كنندگي عزيزه بهمني به مدت 120 دقيقه با اجراي مشترك مركز اردبيل در روز ميلاد از ساعت 15 به صورت زنده پخش مي شود.
اجراي مشترك با مركز مهاباد نيز در 13 آذر از ساعت 9 به مدت 120 دقيقه به تهيه كنندگي حميرا آذرخش از ديگر برنامه هاي اين شبكه استاني است.
مسابقه ويژه هفته وحدت نيز هر روز به مدت 5 دقيقه از ساير اقدامات صداي مركز آذربايجان غربي است.